Youtube Instagram Telegram

Меблі, Умивальники і WC

Панель управління Uni Slim

Панелі управління Uni Slim чорний

Подвійна панель управління Uni Slim призначена для систем прихованого монтажу. Дуже тонка панель мінімально виступає над плиткою завдяки товщині всього 5 мм. Чорне матове покриття стійке до подряпин й додасть елегантності вашому туалету.


Серія Аксесуари

На сьогоднішній день санітарна кераміка є надвитонченими і комплексними рішеннями, що полегшують її використання і роблять його приємнішим. Тому, крім WC та біде RAVAK, ми також пропонуємо широкий вибір аксесуарів, не тільки сидіння для WC, а й панелі управління декількох кольорів й дизайнів, які ідеально підходять до обладнання для ванних кімнат або інсталяційних модулів для різних типів стін. Таким чином, від одного виробника Ви отримаєте все, що необхідно для Вашої ванної кімнати.

Технічна інформація

  • розміри: 24,7 x 16,5 см
  • матеріал: міцний пластик
  • колірне виконання: чорний матовий
  • гарантія: 3 роки

Панель управління Uni Slim призначена для підвісної WC з модулем прихованого монтажу. Ми пропонуємо пластикову панель управління зі стійким до подряпин з матовим покриттям чорного кольору. Механізм вбудований в стіну, тому панель виступає над облицюванням всього на 5 мм. Набір для прихованого монтажу входить в комплект.

3 роки гарантії
Панель управління Uni Slim

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис ЦІНА Цiна     
X01744 247 x 165 WC панель управління Uni slim чорний 4 171 3 337

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування

Аксесуари на вибір