Youtube Instagram

Приймання душу

Нерухома стінка Blix Slim BLSPS

Нерухома стінка одноелементна BLSPS

Ідеальний партнер для душових дверей BLSDP2. Комбінуючи їх, ви отримаєте душ прямокутної форми. Поруч із нерухомою стінкою може бути встановлений умивальник або пральна машина.


Серія Blix Slim

Тонкий профіль

Душова кабіна Blix Slim порадує кожного, хто шукає гарне поєднання перевіреної якості та сучасного дизайну. Технологія заснована багаторічним досвідом, який не залишає місця для недосконалості. Дизайном Blix Slim адаптована для сучасної ванної кімнати, має тонкий профіль, ванну кімнату оптично не навантажує та створює враження легкості всього простору.

Sprchové kouty a dveře Blix Slim

Тонкий профіль

Тонкі пропорції профілю надають душовій кабіні легкості та ванну кімнату оптично не навантажують.


Sprchové kouty a dveře Blix Slim

Просте очищення

Легким натисненням на механізм в нижній частині розсувних дверей стулки можна відхилити або повністю вийняти, і таким чином прибрати важко доступні місця. Догляд за душовою кабіною Вам полегшить універсальний і делікатний засіб RAVAK Cleaner, призначений для чищення будь-яких поверхонь у ванній кімнаті.


Sprchové kouty a dveře Blix Slim

Зручна розсувна система

Розсувні двері економлять простір, не втручаючись в простір ванної кімнати. Залишкова вода не капає на підлогу, тим самим зменшує ризик ковзання.

Технічна інформація

  • розміри: 80, 90 см
  • варіант профілю і ручок: глянець (bright alu)
  • вітраж безпечне скло: 6 мм; Transparent
  • висота виробу: 190 cm
  • гарантія: 5 років

Продукт являє собою одну цільну частину. Встановлюється в облицьованому кахлем кутку ванної кімнати (в поєднанні з душовою дверима BLSDP2) на піддони RAVAK Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant Pro, Gigant Pro, Gigant Pro Chrome або безпосередньо на підлогу з вбудованим душовим каналом або трапом.
Перед встановленням виробу зверніть увагу на технічну документацію на вкладці «Дані для скачування», цифри, зазначені в назві конкретного виробу, не дають точного розміру.

5 років гарантіїТовщина скла 6 ммЗахист скла AnticalcЗняття скляних дверейЛегка установка (душові кабіни)
Нерухома стінка Blix Slim BLSPS

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна Ціна     
X9BM40C00Z1 785-800 мм BLSPS-80 полір. алюм.+Transparent 5 814 4 651
X9BM70C00Z1 885-900 мм BLSPS-90 полір. алюм.+Transparent 6 256 5 005

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.