Youtube Instagram Telegram

Нерухома стінка Blix Slim BLSPS

Нерухома стінка одноелементна BLSPS

Ідеальний партнер для душових дверей BLSDP2. Комбінуючи їх, ви отримаєте душ прямокутної форми. Поруч із нерухомою стінкою може бути встановлений умивальник або пральна машина. У глянцевому або чорному виконанні.


Серія Blix Slim

Тонкий профіль

Душова кабіна Blix Slim порадує кожного, хто шукає гарне поєднання перевіреної якості та сучасного дизайну. Технологія заснована багаторічним досвідом, який не залишає місця для недосконалості. Дизайном Blix Slim адаптована для сучасної ванної кімнати, має тонкий профіль, ванну кімнату оптично не навантажує та створює враження легкості всього простору.

Sprchové kouty a dveře Blix Slim

Тонкий профіль

Тонкі пропорції профілю надають душовій кабіні легкості та ванну кімнату оптично не навантажують.


Sprchové kouty a dveře Blix Slim

Просте очищення

Легким натисненням на механізм в нижній частині розсувних дверей стулки можна відхилити або повністю вийняти, і таким чином прибрати важко доступні місця. Догляд за душовою кабіною Вам полегшить універсальний і делікатний засіб RAVAK Cleaner, призначений для чищення будь-яких поверхонь у ванній кімнаті.


Sprchové kouty a dveře Blix Slim

Технічно перевірене рішення

Система розсувних дверей економить простір у ванній кімнаті, двері не перетинаються та не нахиляються, і завдяки технології легкого прибирання немає недоступних місць.

Технічна інформація

  • розміри: 80, 90 см
  • варіант профілю і ручок: глянець (bright alu), чорний
  • вітраж безпечне скло: 6 мм; Transparent
  • висота виробу: 190 cm
  • гарантія: 5 років

Продукт являє собою одну цільну частину. Встановлюється в облицьованому кахлем кутку ванної кімнати (в поєднанні з душовою дверима BLSDP2) на піддони RAVAK Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant Pro, Gigant Pro, Gigant Pro Chrome або безпосередньо на підлогу з вбудованим душовим каналом або трапом.
Перед встановленням виробу зверніть увагу на технічну документацію на вкладці «Дані для скачування», цифри, зазначені в назві конкретного виробу, не дають точного розміру.

5 років гарантіїТовщина скла 6 ммЗахист скла Anticalc
Нерухома стінка Blix Slim BLSPS

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Цiна     
X9BM40C00Z1 785-800 мм BLSPS-80 полір. алюм.+Transparent 8 385
X9BM40300Z1 BLSPS-80 чорний+Transparent 8 643
X9BM70C00Z1 885-900 мм BLSPS-90 полір. алюм.+Transparent 9 030
X9BM70300Z1 BLSPS-90 чорний+Transparent 9 288

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.