Youtube Instagram Telegram

Змішувачі

Полиця Slim C

Полиця Slim C

Кутова полиця Slim C - це дизайнерський аксесуар для сучасної ванної кімнати. Він підходить для створення місця для зберігання у душовій кабіні, над ванною, біля умивальника тощо. Розмістивши кілька полиць одна над одною, ви створите комплект, що вражатиме з додатковою зоною для зберігання всього, що потрібно розмістити у ванній кімнаті.


Серія

Розкіш та універсальність

Настінні полиці Slim - це дизайнерський аксесуар для сучасної ванної кімнати. Чорні та матові полиці мають характерну хромовану передню панель. Вони дозволяють доповнити ванну кімнату до найдрібніших деталей за допомогою змішувачів та інших аксесуарів для ванної кімнати. Прямі та кутові полиці підходять для створення місця для зберігання речей в душовій кабіні, над ванною, біля умивальника і т. д.

Koupelnové poličky Slim

Професійний виробничий процес

Виготовлені з високоякісного металу. Рівна поверхня полиці перфорована, щоб вода не залишалася на поверхні, але при цьому забезпечувала стійкість розміщених предметів.


Koupelnové poličky Slim

Варіативність

Поєднанням декількох частин, ви створите дивовижний набір з додатковим місцем для зберігання всього, що вам потрібно розмістити у ванній кімнаті.


Koupelnové poličky Slim

Практичні гачки

На рівній полиці з обох сторін вирізаний практичний гачок для підвішування мочалки. Нижній гачок прикріплений до середини полки, на якому втримається навіть важчий предмет, наприклад, фен. На кутовий полиці ви знайдете три нижніх гачки.

Технічна інформація

  • розмір: 290 x 206 x 22 мм
  • матеріал: анодований алюміній та хромована латунь
  • колірне виконання: чорний/хром, сатин/хром
  • спосіб кріплення: свердлінням
  • гарантія: 5 років

Пряма поверхня полиці перфорована, щоб вода не залишалась на поверхні, але все ж забезпечувала стійкість розміщеним предметам. В середині полки прикріплені три нижніх гачки, на яких втримається навіть важчий предмет, наприклад, фен. Поєднавши два або більше шматків полиць, ви досягнете ефективного комплекту з додатковою зоною зберігання. Ми рекомендуємо поєднувати з прямою полицею Slim S.
Ми рекомендуємо використовувати RAVAK Cleaner Chrome для зовнішнього очищення. Кріплення на чотири дюбелі.

5 років гарантіїRavak Cleaner Chrome
Полиця Slim C

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
X07P576 290 x 206 x 22 мм Полиця Slim C, чорний/хром 3 000
X07P578 Полиця Slim C, сатин/хром 2 920
X07P650 Полиця Slim C, Чорний/Чорний 2 560
X07P652 Полиця Slim C, Білий/Білий 2 280

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.