Instagram Pinterest Youtube Telegram

Змішувачі

R-box Horizontal, вбудований механізм прихованого монтажу

R-BOX ВБУДОВАНИЙ МЕХАНІЗМ ЗМІШУВАЧА ПРИХОВАНОГО МОНТАЖУ ESPIRIT ТА ELEGANTA

RB 07D.50
Вбудований механізм, який мінімізує ризик пошкодження горизонтального змішувача прихованого монтажу при монтажі або його неправильної установки. Монтаж з базовим корпусом менш трудомісткий, швидкий, а результат у цілому досконаліший. Пластиковий короб захищає внутрішню частину змішувача при вбудовуванні в стіну й водночас полегшує використання.


Серія R-box

Проста і точна установка змішувачів прихованого монтажу

Універсальна установочна система R-box захищає своїм пластиковим корпусом внутрішню частину змішувача, вбудовану в стіну. При установці змішувача прихованого монтажу дозволяє зберігати площину, полегшує роботу майстрам і позитивно впливає на кінцевий результат виконаної роботи.

Полегшить установку
R - box полегшить і прискорить установку термостатичного змішувача.

Незалежно від матеріалу стіни
Можлива установка на гіпсокартон, комірчастий бетон або інші матеріали стіни.

Ідеальна сумісність
Сумісність з усіма стандартними трубопровідними системами (поліпропілен, мідь, пластик).

Технічна інформація

  • розміри: монтаж на глибину 60 мм
  • призначений: для горизонтальних змішувачів прихованого монтажу Espirit ES 065.00.O2.RB07D+S., ES 068.00.O3.RB07D+S. та Eleganta EL 065.00.O2.RB07D+S., EL 068.00.O3.RB07D+S.
  • встановлення: дуже просте та безпечне
  • монтаж: в класичну цегляну перегородку, або в гіпсокартон
  • гарантія: 10 років

R-box – це універсальна система установки 2- та 3-ходових змішувачів прихованого монтажу, що вбудовується в стіну. Нижня частина вбудованого R-box змішувача виготовлена з високоякісної латуні, як і верхня частина змішувача. На відміну від класичних змішувачів прихованого монтажу, встановлення в R-box значно простіше, як і можлива заміна верхньої видимої частини. Верхня видима частина 2- або 3-ходового змішувача прихованого монтажу серій Espirit та Eleganta встановлюється тільки після повного оздоблення ванної кімнати, тому ви будете впевнені, що змішувач не буде пошкоджений або повністю не зникне з будівлі до остаточного завершення будівельних робіт.

R-box містить матеріал для кріплення до стіни, не включає з'єднання водопроводу або іншого сантехнічного матеріалу. R-box містить робочу пластикову кришку внутрішнього корпусу змішувача, що зберігається в R-box, яка забезпечує повну працездатність системи розподілу води у ванній, навіть якщо верхню частину змішувача знято. Через цю пластикову деталь можна забезпечити вентиляцію розподілу води, не зупиняючи воду.

10 років гарантії
R-box Horizontal, вбудований механізм прихованого монтажу

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис ЦІНА Цiна     
X070233 RB 07D.50 Horizontal, для змішувачів прихованого монтажу 12 420 9 936

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування