Instagram Pinterest Youtube Telegram

Змішувачі

R-box Vertical O2/O3, вбудований механізм для двох та триходових змішувачів прихованого монтажу

R-BOX VERTICAL O2/O3 ВБУДОВАНИЙ МЕХАНІЗМ ЗМІШУВАЧА ПРИХОВАНОГО МОНТАЖУ ESPIRIT ТА ELEGANTA

RB 07F.50
Вбудований механізм, що зводить до мінімуму ризик пошкодження двох або триходового змішувача прихованого монтажу під час монтажу або його неправильної установки. Монтаж з базовим корпусом менш трудомісткий, швидкий, а результат у цілому досконаліший. Пластиковий короб захищає внутрішню частину змішувача при вбудовуванні в стіну й водночас полегшує поводження з ним.


Серія R-box

Проста і точна установка змішувачів прихованого монтажу

Універсальна установочна система R-box захищає своїм пластиковим корпусом внутрішню частину змішувача, вбудовану в стіну. При установці змішувача прихованого монтажу дозволяє зберігати площину, полегшує роботу майстрам і позитивно впливає на кінцевий результат виконаної роботи.

Полегшить установку
R - box полегшить і прискорить установку термостатичного змішувача.

Незалежно від матеріалу стіни
Можлива установка на гіпсокартон, комірчастий бетон або інші матеріали стіни.

Ідеальна сумісність
Сумісність з усіма стандартними трубопровідними системами (поліпропілен, мідь, пластик).

Технічна інформація

  • розміри: висока гнучкість монтажу на глибину 75-100 мм
  • призначені: для двох та триходових змішувачів прихованого монтажу серії Espirit ES 068.00.O3.RB07F та Eleganta EL 068.00.O3.RB07F
  • збірка: дуже проста та безпечна
  • монтаж: у класичну цегляну перегородку, або в гіпсокартон
  • гарантія: 10 років

R-box – це універсальна система установки 2- та 3-ходових змішувачів прихованого монтажу, що вбудовується в стіну. Нижня частина вбудованого R-box змішувача виготовлена з високоякісної латуні, як і верхня частина змішувача. На відміну від класичних змішувачів прихованого монтажу, встановлення в R-box значно простіше, як і можлива заміна верхньої видимої частини. Верхня видима частина 2- або 3-ходового змішувача прихованого монтажу серій Espirit та Eleganta встановлюється тільки після повного оздоблення ванної кімнати, тому ви будете впевнені, що змішувач не буде пошкоджений або повністю не зникне з будівлі до остаточного завершення будівельних робіт.

R-box містить матеріал для кріплення до стіни, не включає з'єднання водопроводу або іншого сантехнічного матеріалу. R-box містить робочу пластикову кришку внутрішнього корпусу змішувача, що зберігається в R-box, яка забезпечує повну працездатність системи розподілу води у ванній, навіть якщо верхню частину змішувача знято. Через цю пластикову деталь можна забезпечити вентиляцію розподілу води, не зупиняючи воду.

10 років гарантії
R-box Vertical O2/O3, вбудований механізм для двох та триходових змішувачів прихованого монтажу

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Цiна     
X070235 RB 07F.50 Vertical O2/O3, для змішувачів прихованого монтажу 15 867

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування