Instagram Pinterest Youtube Telegram

Приймання душу

RAVAK AntiCalc Conditioner

RAVAK AntiCalc Conditioner

Оновить дію захисного шару на склі, який запобігає утворенню водного каменю. Найкраща турбота від виробника.


Серія

Переважна більшість звичайних миючих засобів містить хлор або інші абразивні речовини, які можуть безповоротно пошкодити санітарні вироби у Вашій ванній кімнаті. Саме тому RAVAK створив власну лінію косметики д/ванних кімнат, дія якої регулярно тестується, і компанія несе повну відповідальність за її ефективність і нешкідливість. Уникайте використання неперевірених миючих засобів у Вашій ванній кімнаті!

Наші душові кабіни, двері і штори для ванн із скляними вітражами можуть похвалитися унікальною поверхневою обробкою скла RAVAK AntiCalc®, яка наноситься на скло під час виробничого процесу і запобігає утворенню на ньому бруду і водного каменю. Краплі води не висихають на склі, а скачуються по ньому вниз. Попри те, що захисний шар є дуже стійким до часто використовуваних миючих засобів для вікон і скла, його все одно треба періодично оновлювати і підтримувати. Захисний шар рекомендуємо оновлювати раз в 2-6 місяців за допомогою засобу RAVAK AntiCalc Conditioner в залежності від частоти експлуатації та жорсткості води.

RAVAK Cleaner надійно усуває жир, залишки вапна і накипу з керамічної плитки і кахлю. Для усунення водного каменю і відкладень, які псують зовнішній вигляд і функціональність змішувачів, а також хромованих поверхонь ми розробили новинку RAVAK Cleaner Chrome. Для догляду за гідромасажними системами пропонуємо RAVAK Desinfectant з яскраво вираженими дезинфікуючими властивостями. RAVAK Turbo Cleaner ефективно розчиняє найсильніші відкладення в сифонах ванн, душових піддонів і умивальників.

Миючі засоби

Ефективність без ризику

Наші миючі засоби бережливо очистять вироби у Вашій ванній кімнаті, не ушкоджуючи їх поверхню. Їх дія регулярно тестується. Компанія несе повну відповідальність за їх ефективність і нешкідливість.


Миючі засоби

Від професіоналів

Разом з якісною душовою кабіною або піддоном Ви можете отримати і професійні миючі засоби від перевіреного виробника.


Миючі засоби

Турбота про кожну деталь ванної кімнати

Кожен з миючих засобів RAVAK має своє конкретне призначення. Використовуючи один із засобів до конкретного виробу, Ви можете не переживати за те, що безповоротно пошкодите інші його чутливіші складові частини.

Технічна інформація

  • об'єм: 300 мл
  • призначення: для скляних вітражів душових кабін, штор для ванн і скляних дверей із захисним шаром RAVAK AntiCalc®

Ретельно очистіть поверхню скла і знежирте миючим засобом RAVAK Cleaner. На внутрішню сторону абсолютно чистого і сухого скла нанесіть сухою ганчіркою засіб RAVAK AntiCalc Conditioner і розітріть насухо. Скло знову вкриється водовідштовхувальним шаром та упродовж тривалого періоду (приблизно три місяці залежно від жорсткості використовуваної води) потребуватиме лише звичайного догляду миючим знежирюючим засобом RAVAK Cleaner. При правильному і регулярному застосуванні засобу AntiCalc® Conditioner ми надаємо 10 років гарантії на повну функціональність системи RAVAK AntiCalc®. Без регулярного догляду за склом термін дії захисного шару AntiCalc зменшується (від 3 місяців до 2 років).

Перед використанням завжди читайте інструкцію та супровідну інформацію про продукт.

Цінник / купити

Артикул Опис ЦІНА Цiна     
B32000000N RAVAK AntiCalc Conditioner (300 мл) 540,- 432,00

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.