Instagram Pinterest Youtube Telegram

Приймання душу

RAVAK Turbo Cleaner

RAVAK Turbo Cleaner

Високоефективний очисник відкладень. Найкраща турбота від виробника.


Серія

Переважна більшість звичайних миючих засобів містить хлор або інші абразивні речовини, які можуть безповоротно пошкодити санітарні вироби у Вашій ванній кімнаті. Саме тому RAVAK створив власну лінію косметики д/ванних кімнат, дія якої регулярно тестується, і компанія несе повну відповідальність за її ефективність і нешкідливість. Уникайте використання неперевірених миючих засобів у Вашій ванній кімнаті!

Наші душові кабіни, двері і штори для ванн із скляними вітражами можуть похвалитися унікальною поверхневою обробкою скла RAVAK AntiCalc®, яка наноситься на скло під час виробничого процесу і запобігає утворенню на ньому бруду і водного каменю. Краплі води не висихають на склі, а скачуються по ньому вниз. Попри те, що захисний шар є дуже стійким до часто використовуваних миючих засобів для вікон і скла, його все одно треба періодично оновлювати і підтримувати. Захисний шар рекомендуємо оновлювати раз в 2-6 місяців за допомогою засобу RAVAK AntiCalc Conditioner в залежності від частоти експлуатації та жорсткості води.

RAVAK Cleaner надійно усуває жир, залишки вапна і накипу з керамічної плитки і кахлю. Для усунення водного каменю і відкладень, які псують зовнішній вигляд і функціональність змішувачів, а також хромованих поверхонь ми розробили новинку RAVAK Cleaner Chrome. Для догляду за гідромасажними системами пропонуємо RAVAK Desinfectant з яскраво вираженими дезинфікуючими властивостями. RAVAK Turbo Cleaner ефективно розчиняє найсильніші відкладення в сифонах ванн, душових піддонів і умивальників.

Миючі засоби

Ефективність без ризику

Наші миючі засоби бережливо очистять вироби у Вашій ванній кімнаті, не ушкоджуючи їх поверхню. Їх дія регулярно тестується. Компанія несе повну відповідальність за їх ефективність і нешкідливість.


Миючі засоби

Від професіоналів

Разом з якісною душовою кабіною або піддоном Ви можете отримати і професійні миючі засоби від перевіреного виробника.


Миючі засоби

Турбота про кожну деталь ванної кімнати

Кожен з миючих засобів RAVAK має своє конкретне призначення. Використовуючи один із засобів до конкретного виробу, Ви можете не переживати за те, що безповоротно пошкодите інші його чутливіші складові частини.

Технічна інформація

  • об'єм: 1000 г
  • призначення: очисник відкладень
  • застосування: насипте в раковину 30 - 90 г засобу, залийте 0,1 - 0,4 л гарячої води (залежно від кількості засобу), залиште як мінімум на 30 хв, а потім змийте холодною водою. Увага: Остерігайтеся контакту засобу RAVAK TurboCleaner зі шкірою!

Високоефективний засіб, який розчиняє усі відкладення в сифонах ванн, піддонів і умивальників. Забороняється використовувати для чищення виробів, особливо їх металевих частин!

Перед використанням завжди читайте інструкцію та супровідну інформацію про продукт.

Цінник / купити

Артикул Опис ЦІНА Цiна     
X01105 RAVAK TurboCleaner (1000 г) 405,- 324,00

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.