Youtube Instagram

Змішувачі

Термостатичний душовий настінний змішувач 10°

Термостатичний душовий настінний змішувач 10°

TD 033.00/150
Для постійної температури води. Миттєво компенсує коливання тиску в трубопроводі та температуру води, гарантуючи, що вода завжди тече тієї ж температури, яку ви встановили. Ті, хто спробує термостатичний змішувач один раз, залишаться з ним назавжди.


Серія Termo

Інакше і бути не може

Більше не буде повільних змішувань гарячої і холодної води і неприємних відчуттів від різких перепадів температури під час приймання ванни або душу. Термостатичний змішувач зуміє підтримати постійну температуру води навіть при зміні тиску в трубах і таким чином забезпечити ту температуру води, яка Вам потрібна. Для цього досить лише повернути наявний регулятор.

Термостатичні змішувачі

Безпечно навіть для дітей

Блокуюча кнопка на голівці термостата перешкоджає випадковому включенню води, гарячішої, ніж 38° C. Для дітей маніпуляції з блокуючою кнопкою вимагають складних рухів, тому вірогідність отримати опік виключена.


Термостатичні змішувачі

Економія води та енергії

Необхідна температура встановлена автоматично, і подання води відрегульоване з максимально можливою швидкістю. Термостат ефективно обмежує кількість марно витраченої води під час регулювання необхідної температури.


Термостатичні змішувачі

Запобігання небажаним змінам температури води

У термостатичного змішувача немає важеля, але є спеціальна управляюча головка, захищена від небажаного руху. Виключається можливість, що під час приймання душу Ви зрушите важіль і почне текти гаряча або холодна вода. Зміна температури понад 38°C можлива у будь-який момент простим натисненням блокуючої кнопки.

Технічна інформація

  • висота змішувача: 150 мм
  • картридж: 35 мм; термостатичний для регулювання температури води
  • контроль температури зліва - CoolBody
  • гарантія на змішувачі: 5 років
  • підходить: як доповнення до концепції 10 ° до душевої кабіни, але і в інші душові кабіни.

Для очистки поверхності рекомендуємо використовувати RAVAK Cleaner Chrome.

5 років гарантіїКонцепціїКрок 150 ммRavak Cleaner ChromeПостійна температураFastReactionЗахист від опіківCoolFeelЕкономіяМеталеве виконання
Термостатичний душовий настінний змішувач 10°

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
X070102 TD 033.00/150 Термостатичний душовий настінний змішувач 10° 6 970

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування