Youtube Instagram

Змішувачі

Термостатичний змішувач для душа настінний Termo 300

Термостатичний змішувач для душа настінний Termo 300

TE 033.00/150
Термостатичний настінний змішувач для душу може компенсувати коливання тиску в трубопроводі та температуру води, забезпечуючи, щоб з душу завжди текла вода тієї температури, яку ви встановили. Хто хоч раз спробує термостатичний змішувач, той залишиться з ним назавжди.

Серія Termo

Інакше і бути не може

Більше не буде повільних змішувань гарячої і холодної води і неприємних відчуттів від різких перепадів температури під час приймання ванни або душу. Термостатичний змішувач зуміє підтримати постійну температуру води навіть при зміні тиску в трубах і таким чином забезпечити ту температуру води, яка Вам потрібна. Для цього досить лише повернути наявний регулятор.

Термостатичні змішувачі

Безпечно навіть для дітей

Блокуюча кнопка на голівці термостата перешкоджає випадковому включенню води, гарячішої, ніж 38° C. Для дітей маніпуляції з блокуючою кнопкою вимагають складних рухів, тому вірогідність отримати опік виключена.


Термостатичні змішувачі

Економія води та енергії

Необхідна температура встановлена автоматично, і подання води відрегульоване з максимально можливою швидкістю. Термостат ефективно обмежує кількість марно витраченої води під час регулювання необхідної температури.


Термостатичні змішувачі

Запобігання небажаним змінам температури води

У термостатичного змішувача немає важеля, але є спеціальна управляюча головка, захищена від небажаного руху. Виключається можливість, що під час приймання душу Ви зрушите важіль і почне текти гаряча або холодна вода. Зміна температури понад 38°C можлива у будь-який момент простим натисненням блокуючої кнопки.

Технічна інформація

  • высота смесителя: 150 мм
  • картридж (діаметр, матеріал): 35 мм, керамічний, термостатичний для регулювання температури води
  • контроль температури зліва - CoolFeel
  • гарантія на змішувачі: 5 років
  • підходить: до всіх душових кабін RAVAK - для постійної температури води при прийнятті душу у душовій кабіні.

Темростатичний змішувач можна комбінувати з усіма виробами RAVAK. Для очищення зовнішньої поверхні рекомендуємо використовувати засіб RAVAK Cleaner Chrome.

30 років термін служби картриджа5 років гарантіїКрок 150 ммRavak Cleaner ChromeПостійна температураFastReactionЗахист від опіківCoolFeelЕкономіяМеталеве виконання
Термостатичний змішувач для душа настінний Termo 300

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
X070096 TE 033.00/150 Termostatická 300 sprchová nástěnná baterie bez setu, 150 mm 6 970

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.