Youtube Instagram

Змішувачі

Термостатичний змішувач для ванни настінний Termo 300

Термостатичний змішувач для ванни настінний Termo 300

TE 023.00/150
Термостатичний настінний змішувач для ванни може компенсувати коливання тиску в трубопроводі та температуру води, гарантуючи, що вода завжди потече такої температури, яку ви встановите. Всі термостатичні змішувачі мають керамічний картридж для регулювання потоку води та термостатичний картридж для контролю температури води. 


Серія Termo

Інакше і бути не може

Більше не буде повільних змішувань гарячої і холодної води і неприємних відчуттів від різких перепадів температури під час приймання ванни або душу. Термостатичний змішувач зуміє підтримати постійну температуру води навіть при зміні тиску в трубах і таким чином забезпечити ту температуру води, яка Вам потрібна. Для цього досить лише повернути наявний регулятор.

Термостатичні змішувачі

Безпечно навіть для дітей

Блокуюча кнопка на голівці термостата перешкоджає випадковому включенню води, гарячішої, ніж 38° C. Для дітей маніпуляції з блокуючою кнопкою вимагають складних рухів, тому вірогідність отримати опік виключена.


Термостатичні змішувачі

Економія води та енергії

Необхідна температура встановлена автоматично, і подання води відрегульоване з максимально можливою швидкістю. Термостат ефективно обмежує кількість марно витраченої води під час регулювання необхідної температури.


Термостатичні змішувачі

Запобігання небажаним змінам температури води

У термостатичного змішувача немає важеля, але є спеціальна управляюча головка, захищена від небажаного руху. Виключається можливість, що під час приймання душу Ви зрушите важіль і почне текти гаряча або холодна вода. Зміна температури понад 38°C можлива у будь-який момент простим натисненням блокуючої кнопки.

Технічна інформація

  • картридж (діаметр, матеріал): 35 мм, керамічний, термостатичний для регулювання температури води
  • контроль температури зліва - CoolFeel
  • гарантія на змішувачі: 5 років
  • підходить: до всіх ванн RAVAK - для постійної температури води при наповненні і прийнятті душу у ванній.
  • Темростатичний змішувач можна комбінувати з усіма виробами RAVAK. Для очищення зовнішньої поверхні рекомендуємо використовувати засіб RAVAK Cleaner Chrome.
5 років гарантіїКрок 150 ммRavak Cleaner ChromeПостійна температураFastReactionЗахист від опіківCoolFeelЕкономіяМеталеве виконання
Термостатичний змішувач для ванни настінний Termo 300

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
X070097 TE 023.00/150 Термостатичний змішувач для ванни настінний Termo 300 без комплекту, 150 mm 7 650

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.