Instagram Pinterest Youtube Telegram

Меблі, Умивальники і WC

Тумба під умивальник SD Natural 500

Тумба під умивальник SD Natural 500

Тумба під умивальник SD Natural 500 є ідеальним доповненням. Відділення для зберігання поділено на два ящики та приховує всі потрібні Вам речі. Глянцева біла поверхня тумби придає свіжість ванній кімнаті. Металеві деталі з довічною гарантією.


Серія Natural

Елегантні меблі в поєднанні з литими мармуровими умивальниками, які підходять для кожної сучасної ванної кімнати. Кількість варіантів розмірів, а також можливість комбінації верхнього та внутрішнього простору робить концепцію доступною для широкого застосування.

Меблі для ванної кімнати Natural

Простір для власних комбінацій

Меблі для ванної кімнати Natural містять вироби з висувними ящиками, які вміщають достатньо приладдя для ванної кімнати. На поверхнях можете зберігати найнеобхідніші для Вас речі. Меблі завжди додадуть простору індивідуальний шарм.


Меблі для ванної кімнати Natural

З'єднання з умивальником

Меблі Natural ми з'єднали з умивальником, щоб Вам було легше робити вибір при покупці. Разом вони підходять по дизайну та практичні у використанні.


Меблі для ванної кімнати Natural

Варіанти розмірів

Незалежно від розміру ванної кімнати, Ви можете обрати розмір меблів Natural, якій підійде саме для Вашої ванної кімнати. Від класичної ширини 50 см, зручної 80 см, до дуже широкої - 120 см під подвійний умивальник, де дві людини можуть умиватися без проблем.

Технічна інформація

  • розміри (шxгxв): 50 x 45 x 45 см
  • матеріал: MDF
  • доступний колір: білий глянець
  • гарантія: 5 років

Тумба під умивальник SD Natural 500 призначена під умивальник Natural 500. Оснащена двома ящиками з великим простором для речей. Постачається у зібраному вигляді, включаючи монтажний набір (гвинти, завіси, пробки). Тумба монтується на стіну. Для цілісного дизайну ванної кімнати рекомендуємо тумбу під умивальник SD Natural 500 комбінувати з іншими виробами концепції Natural (умивальником Natural 500, дзеркалом Natural 500, пеналом SB Natural закритим, пеналом SB Natural відкритим) та іншими виробами RAVAK.

5 років гарантіїПросочення від вологи
Тумба під умивальник SD Natural 500

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Цiна     
X000001051 500 x 450 x 450 SD Natural 500 біла 20 597

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування