Instagram Pinterest Youtube Telegram

Меблі, Умивальники і WC

Керамічний умивальник Chrome 550/650

Керамічний умивальник Chrome

Перевірений матеріал для сучасних рішень. Керамічний умивальник Chrome представлений у тому ж дизайні, що і найповніша концепція для ванних кімнат на ринку. Пропонує цілий ряд практичних переваг.


Серія Chrome

Приречені на гармонію

Умивальники Chrome ніколи не набридають, адже прямі лінії і округлі внутрішні форми миючого простору утворюють ідеальну гармонію. Десятки погоджених по дизайну елементів концепції Chrome додають нові голоси в симфонію краси у Вашій ванній кімнаті.

умивальники Chrome

Матеріал на Ваш вибір

Умивальники Chrome доступні в двох різних матеріалах і пов'язаних з ними дизайнах. Поціновувачам класичної краси ми пропонуємо першокласну кераміку, що відрізняється високою міцністю і витривалістю, втіленими в округлих формах, які повторюють також меблі з ефектними закругленими краями. Прибічникам же сучасних матеріалів ми представляємо литий мармур - футуристичний матеріал, що блискуче підкреслює точну обробку граней і ідеально рівних поверхонь. Це ж безпосередність в чистому вигляді!


умивальники Chrome

Обширність концепції

Умивальники відносяться до найширшої концепції д/ванних кімнат Chrome, що налічує понад п'ятдесят погоджених по дизайну виробів для усієї ванної кімнати і WC.


умивальники Chrome

Безліч варіантів

Умивальники Chrome гармоніюють з будь-якою ванною кімнатою. У їх асортименті представлені великі подвійні умивальники, класичні умивальники (два розміри) і витончені мініумивальники, найчастіше використовувані в туалетних кімнатах.

Технічна інформація

  • розміри (ш x г): 55x47, 65x47 см
  • матеріал: кераміка
  • перелив: так
  • отвір під змішувач: 35 мм
  • шафка під умивальник: так
  • Додаткові аксесуари: зливи для умивальника, сифони, змішувачі, шафка
  • гарантія: 5 років

Складник найповнішої погодженої по дизайну концепції д/ванних кімнат на ринку. Умивальник Chrome можна доповнити просторою шафкою під умивальник Chrome у білому/сірому кольорах або встановити на стіну. Монтажний набір (з'єднуючі дюбелі, гвинти і т.д.).

5 років гарантіїКонцепції
Керамічний умивальник Chrome 550/650

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис ЦІНА Цiна     
XJG01155000 550 x 470 Умивальник Chrome 550 5 535 4 428
XJG01165000 650 x 470 Умивальник Chrome 650 6 570 5 256

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.