Instagram Pinterest Youtube Telegram

Приймання душу

Walk-In Combination

Walk-In Combination

Унікальний розкішний дизайн. Створіть свій душовий простір будь-якого розміру відповідно до Ваших побажань.


Серія Walk-In

Під стать Вашій ванній кімнаті

Душові кабіни Walk - In - це єдині душові кабіни, які здатні адаптуватися до будь-яких розмірів ванної кімнати. Дозвольте нам сконструювати Ваш душовий простір, що утворюється з декількох можливих комбінацій безпечного скла, елегантного металевого тримача та установочного профілю, який жодним чином не порушить естетичний зовнішній вигляд усієї споруди.

Душові кабіни Walk-In

Рішення для будь-якого місця у ванній кімнаті

Зупиніть свій вибір на одній з наших пропозицій, або ж виготовте виріб під замовлення, розміри якого відповідатимуть кожному міліметру Вашого душового простору. Ми врахуємо усі Ваші вимоги при виготовленні виробу (гнучкість, скоси, виїмки та інше). Всі моделі душових кабін Walk-In також доступні в чорному кольорі - бічні профілі W SET black (тримачі та опори).


Душові кабіни Walk-In

Не вимагає душового піддону

Найкраще виглядатиме безпосередньо на підлозі із вбудованим душовим каналом або трапом. Не лише підкреслить красу керамічної плитки, але і розширить Ваші можливості при плануванні величини душової кабіни, чого зазвичай не можуть дозволити стандартні розміри душових піддонів.


Душові кабіни Walk-In

Підійде і для двох

Душові кабіни типу Walk - In ідеально підходять для приймання душу удвох. У їх силах надати зручний великий душовий простір, а також встановити в них таке розслабляюче обладнання, як гідромасажна панель, відкидне сидіння або верхній душ типу "rain".

Технічна інформація

  • мінімальна висота: 100 см
  • максимальна висота: 250 см
  • мінімальна ширина: 80 см
  • максимальна ширина: 160 см
  • вітраж з безпечного скла: 8 мм; Transparent
  • гарантія: 5 років

Скло прикріплене до стіни за допомогою установчого профілю. Окремі скляні частини з'єднуються за допомогою з'єднувального профілю. Міцність виробу забезпечує тонкий тримач, який виготовляється на замовлення. Складається з двох хромованих заглушок (стіна + скло) і з'єднаний алюмінієвим профілем з поверхневою обробкою Alubright.

Душові кабіни Walk-In поставляються у складі: скляні стінки в одній упаковці.
В другій упаковці (W SET) є ручки та один або два металеві тримачі W SETдля виробу необхідно придбати окремо.

W SET - Ручки та тонкий тримач надійно фіксують великі площі скла на своїх місцях та забезпечують стабільність всієї кабіни.

5 років гарантіїТовщина скла 8 ммЗахист скла AnticalcПросте обслуговування
Walk-In Combination

Дані для скачування