Youtube Instagram Telegram

Меблі, Умивальники і WC

WC сидіння Classic

WC сидіння Classic

Розроблено для максимального комфорту та практичних переваг. Система SoftClose робить використання ще більш приємним. Своєю формою гармонує з широкою концепцією для ванних кімнат Classic.


Серія Аксесуари

На сьогоднішній день санітарна кераміка є надвитонченими і комплексними рішеннями, що полегшують її використання і роблять його приємнішим. Саме тому до самостійних WC і біде RAVAK ми пропонуємо широкий асортимент аксесуарів, а саме: сидіння для унітазів, панелі управління в двох дизайнах, що ідеально поєднуються з обладнанням ванної кімнати або інсталяції для підвісних унітазів для різних типів стін. Таким чином, від одного виробника Ви отримаєте все, що необхідно для Вашої ванної кімнати.

Технічна інформація

  • розміри (д x ш x в): 364 x 446 x 40 мм
  • матеріал: твердий пластик
  • колір: білий
  • гарантія: 3 роки

WC сидіння Classic виконано з міцного білого пластику, оснащеного системою SoftClose. Антибактеріальна композиція сидіння зменшує ріст бактерій, за рахунок включення сполуки срібла. Призначене для WC Classic RimOff.
Вирібпристосований однойменній концепції, яка містить декілька ванн, умивальників, змішувачів та меблі для ванної кімнати. Ванна кімната, як і WC може бути обладнана в одному стилі.

.

3 роки гарантіїКонцепції
WC сидіння Classic

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна Ціна     
X01672 WC сидіння Classic 2 482 1 986

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування