Instagram Pinterest Youtube Telegram

Меблі, Умивальники і WC

WC сидіння Classic

WC сидіння Classic

Розроблено для максимального комфорту та практичних переваг. Система SoftClose робить використання ще більш приємним. Своєю формою гармонує з широкою концепцією для ванних кімнат Classic.


Серія Аксесуари

На сьогоднішній день санітарна кераміка є надвитонченими і комплексними рішеннями, що полегшують її використання і роблять його приємнішим. Тому, крім WC та біде RAVAK, ми також пропонуємо широкий вибір аксесуарів, не тільки сидіння для WC, а й панелі управління декількох кольорів й дизайнів, які ідеально підходять до обладнання для ванних кімнат або інсталяційних модулів для різних типів стін. Таким чином, від одного виробника Ви отримаєте все, що необхідно для Вашої ванної кімнати.

Технічна інформація

  • розміри (д x ш x в): 366 x 453 x 48 мм
  • матеріал: твердий пластик
  • колір: білий
  • гарантія: 3 роки

WC сидіння Classic виконано з міцного білого пластику, оснащеного системою SoftClose. Антибактеріальна композиція сидіння зменшує ріст бактерій, за рахунок включення сполуки срібла. Призначене для WC Classic RimOff.
Вирібпристосований однойменній концепції, яка містить декілька ванн, умивальників, змішувачів та меблі для ванної кімнати. Ванна кімната, як і WC може бути обладнана в одному стилі.

.

3 роки гарантіїКонцепції
WC сидіння Classic

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис ЦІНА Цiна     
X01672 366 x 453 x 48 WC сидіння Classic 3 330 2 664

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування