Instagram Pinterest Youtube Telegram

Меблі, Умивальники і WC

WC сидіння Vita slim

WC сидіння Vita slim

Сидіння для WC Vita slim відрізняється витонченим, елегантним дизайном та стильно доповнює WC Vita RimOff. Воно розроблене для вашого максимального комфорту та практичної користі. Система уповільнення SoftClose робить закриття приємнішим. Сидіння із дюропласту міцне та довговічне, а slim дизайн зберігає відчуття легкості.


Серія Аксесуари

На сьогоднішній день санітарна кераміка є надвитонченими і комплексними рішеннями, що полегшують її використання і роблять його приємнішим. Тому, крім WC та біде RAVAK, ми також пропонуємо широкий вибір аксесуарів, не тільки сидіння для WC, а й панелі управління декількох кольорів й дизайнів, які ідеально підходять до обладнання для ванних кімнат або інсталяційних модулів для різних типів стін. Таким чином, від одного виробника Ви отримаєте все, що необхідно для Вашої ванної кімнати.

Технічна інформація

  • розміри (ш/г/в): 364 x 450 x 51 мм
  • матеріал: дюропласт
  • система уповільнення SoftClose для закривання сидіння WC
  • легке зняття сидіння WC для зручності обслуговування
  • колірне виконання: білий
  • гарантія: 3 роки

Надтонке WC сидіння Vita виготовлене із високоякісного дюропласту білого кольору. Антибактеріальний склад сидіння обмежує розмноження бактерій завдяки сполукам срібла. Сидіння призначене для WC Vita RimOff.

SoftClose – система уповільнення закривання
Функція SoftClose – це інноваційна та практична функція WC сидіння, що забезпечує комфорт та безпеку користувача, наприклад, у разі раптового защемлення пальців. Механізм, що складається у петлях забезпечує повільну та безшумну посадку сидіння на унітаз та закриття його кришки. Функція SoftClose розроблена так, щоб бути довговічною та надійною навіть при частому використанні. Таким чином, є сучасним стандартом комфорту у вашій ванній кімнаті.

Сидіння, що знімається для WC
Забудьте про важкодоступні місця та виснажливе прибирання. Сидіння легко знімається з WC, а простір під ним ідеально очищається, в тому числі саме сидіння.

3 роки гарантії
WC сидіння Vita slim

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Цiна     
X01861 364 x 450 x 51 WC Vita RimOff Білий 3 225

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.