Instagram Pinterest Youtube Telegram

Змішувачі

Змішувач прихованого монтажу Classic з перемикачем для R-box

Змішувач прихованого монтажу Classic з перемикачем для R-box

CL 065.00

Легкий дизайн змішувачів прихованого монтажу Classic дозволяє перевершити інші ванні приналежності і надійно служити. Монтажна система змішувача R-box дозволяє отримати практичну вигоду. Монтаж змішувача прихованого монтажу в стіну досить легкий і неймовірно точний. Елегантні тонкі форми корпусу відповідають назві концепції Classic, яка включає в себе ванну, раковину і меблі.


Серія Classic

Стрункі і елегантні

Елегантні форми змішувача, маючи чітко виділену рівну верхню поверхню, чудово доповнюють тонкі лінії ванн і умивальників серії Classic. Нові практичні деталі відповідають усім вимогам сучасної естетики.

Vodovodní baterie Classic

Комплексний асортимент

Пропозиція включає в себе змішувачі для умивальника, біде, ванни, душу та раковини, як в класичному настінному варіанті, так і прихованого монтажу.


Vodovodní baterie Classic

Гармонія стилю 

Змішувачі Classic доповнюють інші вироби з однойменної концепції для ванних кімнат, котра містить ванни, умивальники, меблі та змішувачі. Усі вироби об'єднує єдиний естетичний принцип.


Vodovodní baterie Classic

Гарантована якість

Керамічний картридж пройшов випробування на мінімум тридцятирічний термін служби. Будьте впевнені, завдяки п'ятирічній гарантії, яку ми надаємо, змішувач Classic стане Вашим надійним супутником на довгі роки.

Технічна інформація

  • картридж (діаметр, матеріал): 35 мм, керамічний
  • підходить: для ванни Classic або для ванни (із заповненням через перелив, з можливістю прийняття душу) або для душових кабін з фіксованим верхнім душем та лійкою ручного душу
  • виконання: з перемикачем для R-box
  • гарантія на змішувачі: 5 років
  • підходить: до ванни Classic, іншим ванн RAVAK, а також  до душових куточків з двома виводами під води

Для комплексного вирішення і дизайну ванної кімнати, ми рекомендуємо змішувачі Classic поєднувати з іншими продуктами концепції Classic і іншими аксесуарами RAVAK. Для очищення зовнішньої поверхні рекомендуємо використовувати засіб RAVAK Cleaner Chrome. Базовий корпус для змішувача прихованого монтажу R-box RB 070.50 не є частиною змішувача, її потрібно купувати окремо. R-box включає в себе матеріал для кріплення до стіни, але не включає в себе з'єднувальні шланги для підключення води або інші матеріали для інсталяції. В R-box входить пластиковий корпус для внутрішньої частини змішувача, який знаходиться в R-box. При демонтажі верхньої частини змішувача, захована подача води, повністю функціональна. За допомогою R-box можна приховати розвод води без відключення води. На R-box є яскрава стрілка, що позначає верхню частину виробу, для правильного монтажу виробу.

5 років гарантіїКонцепціїRavak Cleaner ChromeSoftMoveAutoSwitch
Змішувач прихованого монтажу Classic з перемикачем для R-box

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Цiна     
X070088 CL.065.00 Змішувач прихованого монтажу з перемикачем для R-box 5 074

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.