Youtube Instagram

Змішувачі

10° Free Змішувач для умивальника без відкривання стоку 170 мм

Змішувач для умивальника 10° Free без відкривання стоку 170 мм

TD F 014.00
Йде Вам назустріч. Практичний нахил змішувача до Вашої руки і усередину умивальника дозволяє з легкістю ним управляти і полегшує чищення у важко доступному місці між змішувачем та стіною. Збільшена висота змішувача створює зручніший простір для миття. Гнучкий аератор гарантує попадання водного струменя безпосередньо в стік, таким чином, вода не розбризкується назовні. Новий дизайн важеля з гладкою поверхнею.

Серія Для умывальников

Змішувачі для умивальників 10°, які відрізняються легким нахилом до руки, представлені в двох розмірах 14 і 17 см, представлені з/без відкривання стоку. Вибір залишається за Вами. Comfort призначений для масивніших і глибших умивальників, де необхідно, наприклад, набрати води у високу посудину. Standard - для мілких умивальників без підвищених вимог до зони між змішувачем і дном. Регульований аератор вбудований в усі змішувачі для умивальників 10°, він гарантує попадання водного струменя саме туди, куди Вам необхідно.

Змішувачі 10° Free найкраще доповнять концепцію для ванних кімнат 10°, і ще раз підкреслять єднальну ідею нахилу або повороту усіх елементів на 10° (ванни, умивальникамеблів для ванних кімнат).

Керамічні картриджі змішувачів RAVAK пройшли тестування на мінімальний термін служби 30 років.

Технічна інформація

  • висота змішувача: 170 мм - подовжений для більшого комфорту
  • картридж (диаметр, материал): 35 мм, керамічний
  • з'єднуючі шланги: гнучкий 400 мм, діаметр G3/8
  • відкривання стоку: без
  • витрата (при 0,3 МПа): 5 л / хв.
  • виконання: змішувачі 10° мають стандартну або збільшену висоту
  • гарантія на змішувачі: 5 років

Для цілісного рішення і погодженого дизайну ванної кімнати рекомендуємо змішувачі 10° Free комбінувати з іншими виробами концепції 10° та аксесуарами RAVAK. Для очищення зовнішньої поверхні рекомендуємо використовувати засіб RAVAK Cleaner Chrome.

30 років термін служби картриджа5 років гарантіїКонцепціїRavak Cleaner ChromeFlexiFlowEasyClean (аератор)SoftMoveМеталеве виконання
10° Free Змішувач для умивальника без відкривання стоку  170 мм

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
X070129 TD F 014.00 Змішувач для умивальника без відкривання стоку 3 069,00 e-shop

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.