Instagram Pinterest Youtube Telegram

Змішувачі

Змішувачі 10° Free

Чистий стиль

Мінімалістична концепція фігури та легкий нахил на 10° до руки разом створюють ідеальне поєднання. Результатом є універсально використовувані змішувачі з унікальними практичними деталями, які ще більше розширюють можливості концепції 10°.

Vodovodní baterie 10° Free

Дві можливі висоти

Оберіть найбільш зручний для Вас варіант. Вищий змішувач призначений для глибших умивальників, коли необхідно, наприклад, набрати води у високу посудину. Нижчий - для дрібніших умивальників без підвищених вимог до зони між змішувачем і дном.


Vodovodní baterie 10° Free

Серія змішувачів 10° у двох виконаннях

Концепція 10° сподобалась нашим клієнтам настільки, що ми вирішили підготувати змішувачі у двох дещо різних дизайнерських версіях. Вони пов'язані характерним кутом нахилу 10°, але відрізняються поглибленням на верхній частині важеля, чого немає в мінімалістичному варіанті 10° Free.


Vodovodní baterie 10° Free

Комплексний асортимент

Включає усі типи виробів, використовуваних у ванній кімнаті, а саме: змішувачі для умивальників і біде, для душу і ванни, прихованого монтажу для ванни і душу, а також у виконанні для універсального вбудованого механізму R-box (вставити посилання на вироби). Ви завжди можете бути впевнені у тому, що в дизайні Вашої ванної кімнати немає жодних недоліків.