Youtube Instagram Telegram

Чеський дизайн ванної кімнати знову зацікавив міжнародних експертів

Дата: 21.3.2016
picture
Продукція, що виготовляється під брендом RAVAK і розробляється автором Kryštof Nosál, досягла поставленої мети в області міжнародного дизайну. В одному із найшанованіших міжнародних конкурсів iF DESIGN AWARD серед решти 388 виробів у категорії "Ванні кімнати" перемогла концепція для ванних кімнат 10°. RAVAK же одночасно став єдиною компанією з Чеської Республіки, якій вдалося в цій категорії отримати нагороду. Також на ринку набирає обороти нововведена концепція для ванних кімнат Formy, а саме в чеському національному турі міжнародного конкурсу EDIDA (Elle Decoration International Design Award), оголошеного двадцятьма п'ятьма світовими виданнями журналу “Elle Decoration”. Далі вона проходить в міжнародний фінал, результати якого будуть оголошені в квітні під час Міланського тижня дизайну.


  Дизайнер Kryštof Nosál для бренду RAVAK працює з 2006 року, на старті спільної співпраці виникла іконічна ванна Evolution, оцінена Дизайнерським центром Чеської Республіки, як "Найвидатніший виріб 2006 року". Між іншим, випускник VŠUP в Празі зайняв II місце в міжнародному конкурсі Electrolux Design Lab в Нью-Йорку та минулого року, завдяки його майстерності, бренд RAVAK удостоївся міжнародної нагороди Red Dot за дизайн концепції 10°. За інші свої роботи для RAVAK він був неодноразово номінований на премію Czech Grand Design, а його ключова концепція Chrome стала одним з найпопулярніших серед покупців рішень для ванних кімнат на сучасному ринку. Kryštof Nosál виступає автором основної частини нових виробів бренду RAVAK.

Český design koupelen znovu oslovil mezinárodní odborníky  iF Design Award спільно з Red Dot Award очолюють рейтинг у професійних конкурсах в області світового дизайну. Цього року iF отримав рекордну кількість 5 300 заявок із понад 50 країн усього світу. Між іншим, за продукцію бренду RAVAK цього року проголосувало міжнародне журі, що складається з 58 експертів.

  Нагороду EDIDA присвоюють окремі національні видання журналу "ELLE Decoration" з двадцяти п'яти країн світу. Журнал "Elle Decoration" – це квартальний журнал про інтер'єр, дизайн, архітектуру та мистецтво, що видається під егідою модного щомісячника “ELLE”. Одним із лауреатів премії EDIDA цього року, як і у минулого, став автор концепції Formy для бренду RAVAK Kryštof Nosál.

„З Kryštof ми співпрацюємо з великою радістю, адже саме йому під силу наділити, на перший погляд,  абсолютно звичайні вироби, такі як, наприклад, умивальник або ванна, основною ідеєю, новими практичними перевагами та оригінальним стилем. Ці дві нові нагороди радують нас ще більше, оскільки є підтвердженням нашої довгострокової стратегії інвестування у власний якісний дизайн з акцентом, зокрема, на комплексні рішення для ванних кімнат". – виступив із завершальною промовою директор з маркетингу Jan Hudák.