Instagram Pinterest Youtube Telegram

Концепція 10°

Ванна кімната, яка йде Вам назустріч

Непродумані ідеї на ринку довго не затримуються. Залишаться тільки концепції, які продумані від початку до найдрібніших деталей. Такою є наша концепція 10°, яка вже зібрала кілька європейських нагород за оригінальний дизайн. Усі елементи концепції є єдиним цілим і ідеальним вибором для любителів класичних форм, чия ванна кімната не вимагає асиметричних рішень, а також для специфічних просторів, де асиметрія економить місце.
10 - рівно на стільки градусів ми повернули або нахилили вироби з концепції 10°, щоб зробити більш приємним і легким повсякденне користування ванною кімнатою. Ванна 10° - геніальне просте рішення засноване на класичній формі ванни, поверненої на 10°. У душовій кабіні більше простору для зберігання необхідних речей. Поворот або нахил на 10° оціните і в кутовому умивальнику, змішувачах, унікальній асиметричній душовій кабіні. Для шанувальників класичних форм концепція пропонує прямокутну ванну, душові кабіни квадратної та прямокутної форм, а також прямокутний умивальник. Усі елементи концепції 10° створені в єдиному стилі, з високоякісних матеріалів, з авторським почерком досвідченого чеського дизайнера.

Концепция 10°

Концепція 10° здобула престижну премію:
Концепция 10° завоевала престижную премию

Рекомендовані складові концепції 10°

Концепция 10°

Натхненні досвідом рішення

Автором концепції виступила студія Design Nosal, що має багатий досвід у сфері розробки дизайну виробів. Вона підготувала практичне рішення, враховуючи частоту Вашого перебування у ванній кімнаті.


Концепция 10°

Сучасне трактування елегантного класичного стилю

Концепція 10° втілює просту класику, перетворену відповідно до нинішніх вимог і побажань клієнтів. Ви віддаєте свою перевагу класичній прямокутній ванні? Придбавши її, Ви оціните усі переваги інноваційних рішень для ванних кімнат.


Концепция 10°

Універсальний дизайн

Концепція не вимагає одночасного використання усіх складових її елементів. Окремі вироби можуть застосовуватися самостійно, і це жодним чином не вплине на їх практичну користь.