Youtube Instagram

Вибираємо умивальник: 10 порад перед покупкою

Дата: 29.10.2020

Вибір умивальника в сучасних магазинах сантехніки може перетворитися на справжні тортури, але лише тоді, коли ви не впевнені, що саме шукаєте. Ravak підготував для вас короткий перелік моментів, які слід пам’ятати перед покупкою.

1. Призначення
Перш за все, треба визначитися з призначенням умивальника – яка буде його основна функція, як часто плануєте ним користуватися, а потім обирайте тип.
2. Класичний тип
Якщо ви шукаєте просте утилітарне рішення, подумайте про класичний умивальник з прямими лініями й округлою внутрішньою формою мийного простору, що вбудовується в шафку, куди можуть поміститься різні необхідні речі. В асортименті Ravak вам можуть сподобатися умивальники в концепціях-бестселерах Chrome та Balance

concept chrome

3. Вишуканий тип
Поціновувачам мінімалістичних і трендових форм варто звернути увагу на сучасні тонкостінні умивальники, які підходять для розміщення як на стільницю, так і на тумбу. Тонкостінні умивальники різних форм і розмірів є в концепціях Ceramic Slim, Uni та Uni Slim.

ceramic slim

4. В куточок

У просторі навіть найменшої туалетної кімнати доречно передбачити “станцію чистих рук”, встановивши міні умивальник – в кутку або безпосередньо на стіну. Доукомплектувати його можна шафкою та тримачем для рушників. 

ravak pelech

5. Для маленьких кімнат

Якщо ви шукаєте повноцінне рішення для ванної кімнати з дуже обмеженим простором, то найкраще підійде умивальник Avocado – його можна розташувати над ванною, або в кутку кімнати. 

avocado

6. Подвоєння
Якщо ви живете у великій родині, подумайте про встановлення двох умивальників на стільницю, або інших рішень, що роблять комфортним спільне використання ванної кімнати. Наприклад, у подвійному умивальнику Natural Duo відсутній звичний розподіл на дві мийні частини, що забезпечує доволі великий внутрішній простір з поличкою для речей.

collection 2020

7. Розумне зберігання

Вдало підібраний умивальник дозволяє ефективно використовувати кожен сантиметр корисної площі у просторі ванної кімнати – у шафках, на поверхні стільниці, або ж на поверхні самого умивальника, як, наприклад, це передбачено в серії Classic (модель Classic 800) – крім великого мийного простору тут є дійсно широка поверхня для речей.

classic

8. Оптимізація вибору

Умивальники, що монтуються безпосередньо на стіну або на стільницю без тумби, наприклад Formy, – хороший вибір для гостьових туалетних кімнат, де простір обмежений, а функція зберігання менш важлива.

formy

9. Використовуйте вироби з однієї колекції

Різні марки кераміки мають варіації навіть у відтінках білого кольору, не кажучи вже про дизайн. Отже, найкраще, якщо ви зможете комплектувати кімнати виробами з однієї колекції одного виробника. Найбільший в Україні асортимент виробів з узгодженим дизайном має концепція Chrome від Ravak.

10. Знайдіть профі

Коли справа стосується організації простору, вибору стилю та найбільш доречних предметів в інтер’єрі вашої ванної кімнати, не нехтуйте можливістю доручити це професіоналу.