Youtube Instagram Pinterest

Меблі, Умивальники і WC

Умивальник Natural Duo

умивальник NATURAL DUO

Подвійний умивальник привносить у ванну кімнату нове відчуття простору. Сполучений простір легко утримувати в чистоті і для використання цілком вистачає одного зливу.

Серія Natural

Умивальники Natural призначені для установки на стільницю або на стіну. Умивальники підходять для кожної ванної кімнати, де різні предмети інтер'єру разом створюють практичне і елегантне ціле. Умивальник Natural Duo додає нові відчуття розміру при спільному використанні ванної кімнати.

Умивальники Natural

Розміри для кожної ванної кімнати

Завдяки ширині в 50, 80 сантиметрів і шириною подвійного умивальника 120 сантиметрів умивальники Natural задовольняють потреби більшості ванних кімнат. Крім того поздовжня форма умивальника повторює природний рух рук і поєднується з простором ванної кімнати.


Умивальники Natural

Унікальне рішення для подвійного умивальника

В моделі Natural Duo відсутній звичний розподіл на дві миючі частини, тому і виник доволі великий внутрішній простір з поличкою для приладдя. Даний простір легко утримувати у чистоті і для використання цілком вистачає одного зливу. Умивальники Natural без переливу, тому необхідно використовувати нерухомий вилив для умивальників.


Умивальники Natural

Сучасний матеріал

Умивальники Natural виготовлені з литого мармуру, завдяки якому виходять ідеально рівні форми. Умивальники приємні на дотик та мають чітко визначений відполірований край. Завдяки міцній та абсолютно гладкій поверхні умивальники легкі у догляді.

Технічна інформація

  • розміри (шxг): 120 x 45 см
  • матеріал: композит - лита суміш доломіту і смоли
  • перелив: ні
  • отвір для змішувача: так
  • шафка під умивальник: ні
  • аксесуари: зливи для умивальників, сифони, змішувачі

Умивальник встановлюється на стіну. Умивальник без переливу, тому необхідно використовувати нерухомий злив для умивальника.

Умивальник Natural Duo

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
XJO01212000 1200 х 450 Умивальик Natural Duo 1200 404,00 e-shop

Ціни вказані в євро з урахуванням ПДВ.