Youtube Instagram Telegram

Такі важливі деталі

Дата: 12.2.2021

Поговоримо про те, як досягти довершеності в інтер'єрі ванної кімнати за допомогою аксесуарів з асортименту RAVAK.

Як вважав легендарний Шерлок Голмс, «незначні деталі зазвичай найважливіші». Ми з ним цілком погоджуємося та щоденно підтверджуємо це на практиці вже понад 30 років: аби ванна кімната перетворилася на комплексний, функціональний та естетичний простір, необхідно удосконалити її до дрібниць. З цих міркувань, в асортименті RAVAK є дві повні концепції стильних аксесуарів.


chrome

Дизайн аксесуарів Chrome базується на класичному поєднанні матового скла та хрому. Їх лаконічні форми адаптуються під задану вами стилістику. Саме тому ми у RAVAK вважаємо цю серію бестселером і можемо її рекомендувати для фінальної комплектації інтер’єру ванної будь-якої концепції. Правильна геометрія дозаторів для рідкого мила, тримачів зі склянками для зубних щіток, гачків, холдерів для туалетного паперу, поличок для рушників вносить елегантність і витончені акценти в простір сучасної ванної кімнати. Разом з тим, нейтральність аксесуарів дозволяє їм органічно вписуватися в будь-який за кольором інтер’єр.

10

Ще одна серія дизайнерських аксесуарів стане ідеальним доповненням до вашої ванної кімнати або туалету з концепції 10º. За задумом розробників – провідної чеської студії Design Nosal, – усі елементи концепції є єдиним цілим та підійдуть любителям класичних форм з елементами оригінальності. Усі вироби, в тому числі й аксесуари, дизайнери повернули або нахилили на 10 градусів. Це робить користування ними ще більш практичним та приємним. Погодьтеся, цінність такого продуманого простору набагато вища, а проводити час у ньому – справжнє задоволення. 

Важливо підкреслити, що усі аксесуари для ванних кімнат RAVAK виготовлені з першокласних і міцних матеріалів, що витримують значні навантаження та максимально високий рівень вологості. Це дає виробникові можливість надавати на них 5 років гарантії.

Якщо маєте питання щодо аксесуарів або інших виробів, звертайтеся до менеджерів наших брендових салонів. Впевнені, що разом ми наблизимо інтер'єр вашої ванної до досконалості!