Youtube Instagram Telegram

Деревина в інтер'єрі ванної кімнати: так чи ні?

Дата: 13.5.2021

Одна з ключових тенденцій, яка поза всяких сумнівів матиме продовження у найближчі роки, — меблі з натуральної деревини або матеріалів, що її імітують… Чеський виробник комплексних рішень для ванних кімнат RAVAK підтверджує це своїм оновленим асортиментом. 

StepЗа умови дуже швидкого темпу життя в місті та шаленого розвитку технологій, ми менше контактуємо з природою. Але тіло не обдурити — при дотику до натуральних поверхонь ми відчуваємо себе комфортніше та затишніше. Саме тому промислові та інтер'єрні дизайнери все частіше використовують матеріали, які створюють ілюзію присутності природи у приміщеннях. І мова йде не лише про колірну палітру, а й вибір матеріалів. Зокрема, деревина, найчастіше використовується в якості настінного чи підлогового покриття, але також чудово виглядає в оздобленні меблів. 

Сучасні методи обробки дозволяють деревині позбутися її природних недоліків, стійкості до гниття, вологи й деформації та підвищують її довговічність. Саме тому деревину сміливо можна вважати матеріалом майбутнього!

Для тих, хто прагне жити в гармонії з собою та навколишнім світом, компанія RAVAK розробила понад 10 серій меблів, у більшості з яких передбачено різні кольори корпусу або фасадів – всі в натуральних відтінках деревини!

SUDВажливо сказати, що усі меблі RAVAK виготовляються з ДСП – пресованих деревостружкових плит з глибоким просоченням і найвищим ступенем водостійкості. Їх поверхня є гладкою, стійкою до утворення тріщин і не вимагає подальшої обробки. Двері та лаковані корпуси тумб виготовляються з MDF дощок, які є багатофункціональною альтернативою масиву деревини. 

Деревина, з якої виготовляються дошки для меблів RAVAK, сертифікована за системою PEFC (Програма для підтвердження лісової сертифікації). Походження деревини перевірено і сертифікат гарантує, що матеріал видобувається з екологічно чистих лісів. Ну і на знак 100% впевненості у якості меблів, компанія надає споживачам розширену гарантію на 5 років на весь асортимент у цій категорії.