Youtube Instagram Telegram

Гостьовий санвузол: як облаштувати?

Дата: 3.6.2021

Наявність гостьової туалетної кімнати в новобудовах уже стає нормою ще на етапі проєктування. А в старому фонді цей простір може з’явитися в результаті перепланування. Якщо ви вже замислюєтеся про облаштування такого санвузла, ми зорієнтуємо вас у доречних для цього моделях виробів з асортименту RAVAK.

concept classicНаповнення і функціонал гостьового санвузла залежатимуть від наявних квадратних метрів, а також періодичності його використання та цільового призначення. Ви можете розглядати цей простір як запасний, і користуватися ним самостійно, наприклад, коли основна туалетна кімната зайнята. Тоді тут і душ не завадить. А може бути й так, що зазвичай вам вистачає основного санвузла, тоді гостьовий буде достатньо обладнати мінімальним набором речей. У будь-якому випадку, вам знадобиться: 

  • Унітаз – чи не найголовніший предмет саме у цій кімнаті. RAVAK має, що запропонувати в цій категорії. Наразі наявні чотири моделі WC, що мають універсальний дизайн та надійний перевірений часом функціонал. Кожна з цих моделей є ідеальним рішенням для тих, хто дбає про ідеальну чистоту, гігієну та легке обслуговування. 

  • Умивальник – тут RAVAK пропонує дійсно величезний асортимент. Від традиційних моделей, типу Classic, Comfort або Formy, до більш оригінальних – Rosa, Moon, Slim. Є також і спеціальні умивальники мініатюрного розміру. Вони призначені для зовсім маленьких просторів та ситуацій, коли можливе їх встановлення лише в кут. 

  • Меблі – якщо простір дозволяє, звичайно, можна обладнати гостьовий санвузол повноцінним набором меблів, де будуть зберігатися рушники, халати, мийні засоби та косметика. Для цього можна використовувати як тумби з великим простором для речей, так і бічні пенали. Якщо ж місця обмаль, доречною буде й проста шафка під умивальник. 

walk in

  • Душова кабіна як і ванна в гостьовому санвузлі – це вже опціонально. В більшості випадків, без цього можна обійтися. Проте, якщо для вас ця позиція актуальна, радимо першочергово ознайомитися з кабінами моделей Chrome, Blix (вони, між тим, доступні з профілем чорного кольору) та Walk-In.

Будь-яке приміщення тільки виграє, якщо обладнати його, дотримуючись єдиної стилістики або ідеї. Для цього RAVAK розробив кілька комплексних рішень, які називаються концепціями. В кожній із них ви можете обрати потрібний набір виробів для облаштування гостьового або основного санвузла, та бути впевненими, що всі ці вироби – від меблів до аксесуарів – ідеально поєднуються між собою.