Youtube Instagram Telegram

Ідеальна чистота у ванній кімнаті: сантехніка, за якою легко доглядати

Дата: 8.7.2021

Якщо раніше ванна кімната була більш «технічним приміщенням», то сьогодні це особливий простір, дизайн та атмосферу якого уважно планують. Проте у творчому процесі найголовніше — не захопитися і пам’ятати, що саме ця кімната зазвичай потребує найчастішого прибирання. Щоб полегшити цей процес, спеціалісти RAVAK склали для вас список сантехніки, за якою легко доглядати.

 chrome rimoff1. Підвісний WC

Часто пункт «помити унітаз» стає останнім у суботньому списку прибирання. Підвісні унітази Ravak Chrome RimOff, звичайно, самі себе не очистять, проте за рахунок продуманого дизайну цей процес відбувається значно швидше. Спеціальна система змиву полегшить чистку та гарантуватиме довше дотримання гігієни. А завдяки фіксації чаші на стіні, миття підлоги навколо унітазу перестане нагадувати акробатичний перфоманс. 

 2. Душова кабіна

Душова кабіна — це зручно, швидко, та без калюж на підлозі. Проте є один нюанс: підтримувати постійну прозорість скла душової кабіни майже неможливо. Зрозуміло, що цілком уникнути цього завдання не вдасться, проте полегшити своє життя поряд з душовою кабіною можливо... за мінімальної кількості скла. Так у душової кабіни Blix BLCP4 дві скляні частини, а отже на її прибирання ви витратите вдвічі менше часу. Така от математика від RAVAK.

solo3. Окремо стояча ванна

Більш традиційним є варіант, коли сама ванна прилягає до стіни. З точки зору гігієни це рішення не зовсім вдале. Помити ванну та плитку біля неї, а ще й при цьому запобігти протіканню чи переливу води на підлогу — завдання для сміливих мрійників. Саме тому не дивно, що окремо стоячі ванни набирають популярності. По-перше, це естетично. По-друге, помити ванну і все навколо неї набагато легше, адже вам не заважають стіни. Окремо стоячі ванни RAVAK — це не тільки стильне, але й вкрай раціональне з точки зору прибирання рішення.

4. Відкриті меблі

Вам знайомо, коли відкриваєте дверцята тумби під умивальником, а там… Ой, чого там тільки нема: і стара зубна щітка, і напівпустий флакон дезодоранту, і ще з десяток незрозумілих дрібниць. Ми помітили, що тумби без дверцят спонукають завжди тримати чистоту на полицях. Окрім того, їх ще й легше прибирати — достатньо витерти пил. Так, бокова тумба RAVAK SB Natural додає відкритості вашій ванній кімнаті, та ще й легко її прибирати.

Сьогодні, коли час — найцінніший ресурс, важливо подбати, щоб полегшити своє життя у таких буденних речах, як прибирання. Правильно підібрана сантехніка — це 50% справи, коли мова йде про чистоту ванної кімнати.