Youtube Instagram Telegram

Як правильно підібрати мийний засіб для ванної кімнати?

Дата: 22.7.2021

Безкомпромісна чистота у ванній кімнаті має свою особливу ціну: ваші зусилля та час. Неякісні мийні засоби швидко зведуть нанівець усі старання. Ми добре розуміємо розчарування господарів, які щомісяця витрачають сотні гривень на безрезультатні спреї, муси та гелі. Саме тому спеціалісти RAVAK розробили окрему лінійку мийних засобів для брендової сантехніки. 

freedomВанни

Найголовніше, на що варто звернути увагу під час вибору засобу для миття ванни — матеріал, з якого вона виготовлена. Найбільш популярний акрил. Він вимагає вкрай дбайливого догляду, адже на ньому легко з’являються подряпини та плями.

Щоб не ризикувати своєю сантехнікою, найкраще обрати рідкі чи гелеподібні засоби для миття. У поєднанні з м’якими губками вони підійдуть для будь-якого типу ванни. Головне — уникати жорстких щіток, що можуть пошкодити поверхню ванни. 

Особливого догляду потребують ванни з гідромасажними системами, оскільки у них чимало важкодоступних ділянок. Саме в таких закутках і накопичуються бруд і бактерії, а також залишки мила та вапняний наліт. З таким завданням найдієвіше справляються спеціалізовані засоби, що дезінфікують і запобігають появі забруднень, як от засіб для очищення гідромасажних систем Glutoclean.

supernovaДушові кабіни

Душова кабіна — це той елемент ванної кімнати, якому доводиться приділяти часу не менше, ніж вечірній серії улюбленого серіалу. В іншому разі скляні поверхні дуже швидко вкриються вапняним нальотом, а на стінках і краях піддона розростеться грибок. 

Усі душові куточки та двері, штори і двері для ванн зі скляною поверхнею від RAVAK мають захисний шар RAVAK AntiCalc®.

Ми рекомендуємо оновлювати його за допомогою спеціального засобу Ravak AntiCalc Conditioner. Аби підтримувати скляні поверхні у чистоті, достатньо робити це раз на 2-6 місяців у залежності від частоти використання і жорсткості води.

Внутрішнє очищення 

cleanerСяючий зовнішній вигляд сантехніки — зрозуміле бажання, та не менш важливо подбати про чистоту виробів зсередини. Як давно ви очищували сифони у ванних, душових та раковинах? Не ігноруйте цей етап прибирання, бо проблема має всі шанси стати видимою для всіх. 

У боротьбі за чистоту неабияк дієві засоби на основі гідроксиду натрію. Проте з ними потрібно бути обережними: зверніть увагу, щоб кількість засобу була дозованою і жодна її крапля не потрапила на хромовані поверхні. Завелика кількість може навпаки забити труби. Щоб зайвий раз не ризикувати, рекомендуємо обрати Ravak Turbo Cleaner.

Крім спеціалізованих засобів, також є й універсальні, що підійдуть як для чистки акрилових ванн, так і для видалення жиру чи залишків відкладень на будь-якій кераміці. Рекомендуємо засіб для чищення Ravak Cleaner.

Чергове миття унітазів, душових кабін чи ванних навряд ваше улюблене заняття... Проте ми впевнені, що спостерігати за нальотом чи плямами на сантехніці вам теж не до серця. Звичайно, можна довго експериментувати з гелями та порошками або ж народними методами. Та чому б не полегшити своє життя професійними засобами для миття від RAVAK?