Youtube Instagram Telegram

Обираємо панелі для ванни

Дата: 5.8.2021

Акрилові панелі сучасна альтернатива цегляному або керамічному облицюванню ванни. Встановлюється за лічені хвилини, при цьому прихований простір із комунікаціями залишається доступним в будь-який час. На що варто звертати увагу під час вибору панелі? Дізнавайтеся далі. 

rosaЯкі бувають види панелей? 

  • За розташуванням:

Фронтальні. Такий вид панелей найбільш розповсюджений, адже він потрібен для прямокутних ванн, які є найпопулярнішим варіантом серед інших форм. Зазвичай ці вироби мають класичний мінімалістичний дизайн, як у панелі U 150 ST, щоб естетично доповнювати дизайн ванної кімнати. Також в асортименті RAVAK є панелі, що мають колір та фактуру натурального дерева, наприклад, модель 180, що призначена для облицювання ванн з серій City та City Slim.

Бічні. Якщо ваша ванна знаходиться біля стіни, та хоча б один її бік відкритий — без бічної панелі не обійтися. Вона менша за розміром і доповнює основну фронтальну частину. Найважливіше — обрати панелі з однієї серії, щоб не було жодних розбіжностей. 

Право- чи лівосторонні. Такий вид потрібен, якщо ваша ванна асиметрична та кутова. Їй не потрібні бічні панелі, а фронтальна не підійде через специфіку форми. Та залежно від того, з якого боку розташована ванна, залежить і орієнтація панелі: ліва чи правостороння відповідно. При замовленні панелей RAVAK можна вказати, який саме бік вам потрібен, як от у панелі A LoveStory II L/R.

  • chromeЗа формою: 

Прямокутна. Якщо ви власник класичної прямокутної ванни, то це однозначно ваш вибір. Дизайн такої панелі — це чіткі прямі лінії, що підкреслюють особливості ванни. Така форма характерна для фронтальних та бічних панелей, зокрема А Chrome 160.

Напівкругла. Ця панель підійде для кутової ванни, що класично заокруглена. Через те, що така ванна більшістю сторін впирається в стіни, ця форма поєднує у собі фронтальну та бічну панелі, м’яко заокруглюючи місце з’єднання. Приклад такої форми — A GENTIANA, NEWDAY 150

Асиметрична. Така панель повторює унікальні вигини чи впадини асиметричної ванни, доповнюючи її дизайн. Тут важливо шукати панель саме тієї серії, що і ванна. Так асиметричній ванні Rosa 95 відповідає панель A Rosa 95 L 150.

Панель для ванни — це важливий естетичний елемент вашої ванної кімнати. Головне — не підходити до процесу його вибору легковажно, як до чогось другорядного. Оскільки це може коштувати ваших часу та нервів. Натомість рекомендуємо звернутися за допомогою до спеціалістів RAVAK.