Youtube Instagram Telegram

Чотири неймовірно красивих ванних кімнати в різних стилях

Дата: 9.9.2021

Дизайн і стилістика ванної кімнати можуть бути дуже різноманітними. Та зробити простір не тільки красивим, але і функціональним, не так складно, як здається на перший погляд! Особливо, коли під рукою є концептуальні рішення від RAVAK.

Класика

Що вам найперше спадає на думку, коли уявляєте ванну в такому стилі? Можливо, ви будете здивовані, але сучасні дизайнерські тенденції відійшли від помпезності, розкішності та надмірної декоративності класичного інтер’єру. Натомість допустима комбінація характерних рис стилю, який сьогодні уживається з високими технологіями, але при цьому зберігає свій витончений та елегантний вигляд. 

classicОдним із канонів класики вважають достатність простору. Звісно, ванна кімната може бути й не дуже великою, та роль композиційного центру тут належить саме ванні. Ще класичний стиль характеризується наявністю симетрії та чіткої геометрії, яка проглядається в цілісності предметного ансамблю, а також правильності форм усіх елементів.

В асортименті RAVAK є окрема концепція, що так і називається CLASSIC. Це класика, яка не розчарує, адже її краса полягає в простоті. Концепція побудована навколо класичної ванни прямокутної форми – з тонкими бортами та безпечним плоским дном. Прямі стінки виробу забезпечують максимум вільного для купання місця, а також роблять ванну зручною для приймання душу. Доповнити її можна душовими шторами або дверима, та, звичайно, повним комплектом меблів, умивальником, WC й аксесуарами. І все це буде узгоджене по стилю та дизайну.

Лофт

formyЗабудьте стереотипне уявлення про старі великі будівлі, приміщення колишніх заводів і т.д. Нинішнє поняття лофту значно ширше. Це унікальний стиль, для якого характерні: культ бетону, мікс ультра сучасних речей і вінтажу, підкреслення краси технічних рішень, грубі фактури та темні кольори. Та єдине чого не терпить лофт – звичайність. 

Отже, що є в RAVAK? Ідеальним вибором для інтер’єру в стилі лофт стануть вироби з концепції FORMY. По-перше, це мінімалістична, але водночас оригінальна своєю легкою асиметрією ванна. Кожен може самостійно надати їй закінчений естетичний вигляд – наприклад, облицювати керамікою під бетон або фактурним штучним каменем. По-друге, це умивальники, які призначені для розміщення на стільницю. Вони максимально просторі та зручні для миття рук. Великі розміри контрастують з неймовірною легкістю усього виробу.
І по-третє, це меблі. Від того, наскільки практичною ви зробите ванну (в першу чергу, кількістю закритих місць зберігання), залежить, чи вийде підтримувати там порядок. Адже лофт не терпить безладу!

Хай-тек

chromeДля цього стилю характерна монохромна колірна гамма з додаванням невеликих яскравих світлодіодних акцентів. В оформленні використовується кераміка, бетон, пластик, скло, камінь або його імітація, хромовані металеві деталі, іноді трохи дерев'яних складових. В інтер'єр додається мінімум декоративних елементів, використовуються функціональні меблі правильних форм і оригінальна сучасна сантехніка. Площа приміщення планується раціонально, щоб досягти максимум простору та функціональності.

Суворі геометричні лінії, бездоганні пропорції, блиск хромованих деталей демонструє концепція CHROME від RAVAK. Це найповніша та узгоджена за дизайном колекція для ванної кімнати на українському ринку, вона налічує близько 250 виробів! Це і ванни, і штори для ванни та душових куточків у різному виконанні, і душові піддони, і канали, й умивальники, а також меблі, різні типи змішувачів і додаткові аксесуари. Усі ці вироби наділені простою красою, яка ніколи не набридає та ідеально вписується в інноваційний хай-тек.

Балі 

Якщо ви хоч раз бували на містичному Індонезійському острові, неодмінно захочете привнести в інтер'єр своєї оселі елементи тропічного стилю. Адже в його основі – життя в гармонії з природою. В такому інтер'єрі переважають світлі оздоблювальні матеріали, відсутність перегородок і велика кількість натуральних матеріалів. Ключовим акцентом балійської ванної кімнати часто є вид за вікном. На острові практично скрізь використовують окремо стоячі ванни, а простір декорують живою зеленню та аксесуарами.
freedomДизайнери RAVAK створили окрему серію ванн, що покликана змінити ваше уявлення про ритуал приймання ванни – це FREEDOM. Гармонійна форма виробів та їх ергономіка налаштовує на релакс і медитацію.
Гарним доповненням до неї можуть стати меблі (тумба під умивальник, бічний пенал та дзеркальна шафа) з нової колекції STEP. Для оздоблення елементів використовується шпон з натуральним малюнком і дизайном у стилі складених дерев'яних дощок, що привносить у ванну кімнату натуральність. 

Який зі стилістичних варіантів ви обираєте для себе? Щоб ближче познайомитися з вищезгаданими колекціями RAVAK, завітайте у найближчий офіційний магазин компанії.