Youtube Instagram

Ванна Freedom O

Акрилова окремо стояча ванна Freedom O

Свобода - цей стан душі. Зробіть крок в новий вимір, правила в якому встановлюєте Ви. Розмістіть ванну в просторі і виберіть для приймання ванни ту сторону, якій більше віддаєте перевагу. Ідеальна для купання удвох. Не обмежуйте себе. Релаксируйте. Округла форма дозволяє нам почувати себе у безпеці і сприяє повному розслабленню. Окремо стояча ванна з м'якими лініями забезпечить природний спосіб релаксації. Якісний акрил, з якого виготовлена ванна, має безліч практичних вигод. На дотик він теплий і остигає повільніше, що сприяє тривалому розслабленню у ванні. Акрилові ванни мають досить невелику вагу, тому їх легше монтувати. Завдяки своїм симетричним формам і достатнім розмірам ванна Freedom О підходить для купання удвох.

Záruka

Серія

Свобода – це стан душі

Зробіть крок в новий вимір, правила в якому встановлюєте Ви. Розмістіть ванну в просторі і виберіть для приймання ванни ту сторону, якій більше віддаєте перевагу. Не обмежуйте себе. Релаксируйте у окремо стоячих ваннах RAVAK.

Безумовно, окремо стоячі ванни домінують в просторі та окрім комфортного купання викликають нові відчуття і враження. Розташуйте ванну там, де вона виглядатиме максимально ефектно, і насолодіться новою дозою приймання ванни.

Виберіть форму, яка вам більш симпатична, неперевершену комбінацію прямокутника та овалу (Solo), або плавні лінії (Freedom O). Розмістіть ванну там, де вона створить найбільший ефект та насолоджуйтеся новим виміром для купання. Ваша ванна кімната не дозволяє розмістити окремо стоячу ванну? Не переймайтесь, ми маємо для вас ванну Freedom W, переваги якої найбільш видимі, при розміщенні її до стіни.

Окремо стоячі ванни

Новий вимір релаксації

Відчуйте на собі приймання ванни в просторі і насолодіться новими враженнями. Вам ні за що не захочеться її покидати.


Окремо стоячі ванни

Для спільних вражень

Мало яка ванна так підходить для купання удвох, як окремо стояча. Однаковий нахил спинної частини ванни з обох боків, розташований по центру злив нікого не обмежує в рухах, і можливість розташувати ванну де завгодно забезпечать Вам і Вашому партнерові незабутні враження.


Окремо стоячі ванни

Добре продуманий ефект

Марка RAVAK пропонує вироби, продумані до найдрібніших деталей. І ця високоефективна акрилова ванна не є виключенням, оскільки до неї передбачений вбудовуваний в підлогу змішувач. У поєднанні з ванною утворює погоджене по дизайну одно ціле і робить її незалежною від водостічних труб у ванній кімнаті.

Технічна інформація

  • розміри: 169 x 80 см
  • матеріал: литий акрил
  • варіант зміцнення: LA - скловолокно
  • об'єм: 285 л, brutto вага: 47 кг
  • виконання: окремо стояча
  • штора для ванни: ні
  • гідромасажна система: ні
  • хромотерапія H2O Color: ні
  • аксесуари: стічний комплект для ванни
  • гарантія: 10 років

Ванну не можна доповнити шторою для ванн. Усі комунікації повинні прокладатися нижче рівня підлоги (стік, виведення холодної/гарячої води для підлогового змішувача). У комплектацію виробу входять ніжки, перелив і злив. Стічний комплект для ванни необхідно докупити окремо. Комбінується з підлоговим окремо стоячим змішувачем FM 080.00.

10 років гарантіїОб`єм 285 лВага 47 кг
Ванна Freedom O

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна Ціна     
XC00100020 1690 x 800 Ванна FREEDOM O 169x80 67 966 54 373
X070059 Підлоговий змішувач для ванни FM 080.00 24 446 19 557

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.