Youtube Instagram Telegram

Ванна Freedom O

Акрилова окремо стояча ванна Freedom O

Свобода - цей стан душі. Зробіть крок в новий вимір, правила в якому встановлюєте Ви. Розмістіть ванну в просторі і виберіть для приймання ванни ту сторону, якій більше віддаєте перевагу. Ідеальна для купання удвох. Не обмежуйте себе. Релаксируйте. Округла форма дозволяє нам почувати себе у безпеці і сприяє повному розслабленню. Окремо стояча ванна з м'якими лініями забезпечить природний спосіб релаксації. Якісний акрил, з якого виготовлена ванна, має безліч практичних вигод. На дотик він теплий і остигає повільніше, що сприяє тривалому розслабленню у ванні. Акрилові ванни мають досить невелику вагу, тому їх легше монтувати. Завдяки своїм симетричним формам і достатнім розмірам ванна Freedom О підходить для купання удвох.
Ванна Freedom O доступна з кришкою переливу та зливу у виконанні хром або чорний для ідеальної відповідності вибраним змішувачам.

Záruka

Серія

Свобода – це стан душі

Зробіть крок в новий вимір, правила в якому встановлюєте Ви. Розмістіть ванну в просторі і виберіть для приймання ванни ту сторону, якій більше віддаєте перевагу. Не обмежуйте себе. Релаксируйте у окремо стоячих ваннах RAVAK.

Безумовно, окремо стоячі ванни домінують в просторі та окрім комфортного купання викликають нові відчуття і враження. Розташуйте ванну там, де вона виглядатиме максимально ефектно, і насолодіться новою дозою приймання ванни.

Виберіть форму, яка вам більш симпатична, неперевершену комбінацію прямокутника та овалу (Solo), або плавні лінії (Freedom O). Розмістіть ванну там, де вона створить найбільший ефект та насолоджуйтеся новим виміром для купання. Ваша ванна кімната не дозволяє розмістити окремо стоячу ванну? Не переймайтесь, ми маємо для вас ванну Ypsilon Wall, переваги якої найбільш видимі, при розміщенні її до стіни.
Ванну, для розміщення біля стіни Freedom Wall пропонуємо й у варіанті з чорною панеллю.

Окремо стоячі ванни

Новий вимір релаксації

Відчуйте на собі приймання ванни в просторі і насолодіться новими враженнями. Вам ні за що не захочеться її покидати.


Окремо стоячі ванни

Для спільних вражень

Мало яка ванна так підходить для купання удвох, як окремо стояча. Однаковий нахил спинної частини ванни з обох боків, розташований по центру злив нікого не обмежує в рухах, і можливість розташувати ванну де завгодно забезпечать Вам і Вашому партнерові незабутні враження. Кришка переливу та зливу у варіанті хром або чорний.


Окремо стоячі ванни

Добре продуманий ефект

Ванни Freedom Wall та Ypsilon Wall є варіантами ванн, призначених для установки біля стіни, тому вони також підходять для невеликих ванних кімнат. Ширший край біля стіни дозволяє розмістити все необхідне для задоволеного відпочинку. Завдяки чорній панелі ванну Freedom Wall можна легко поєднувати з іншим обладнанням для ванної кімнати.

Технічна інформація

 • розміри: 169 x 80 см
 • матеріал: литий акрил
 • варіант зміцнення: LA - скловолокно
 • об'єм: 285 л, brutto вага: 47 кг
 • виконання: окремо стояча
 • штора для ванни: ні
 • гідромасажна система: ні
 • хромотерапія H2O Color: ні
 • аксесуари: стічний комплект для ванни
 • кришка переливу та зливу: хром / чорний
 • гарантія: 10 років

Ванну не можна доповнити шторою для ванн. Усі комунікації повинні прокладатися нижче рівня підлоги (стік, виведення холодної/гарячої води для підлогового змішувача). У комплектацію виробу входять ніжки, перелив і злив. Стічний комплект для ванни необхідно докупити окремо. Комбінується з підлоговим окремо стоячим змішувачем FM 080.00.

10 років гарантіїОб`єм 285 лВага 47 кг
Ванна Freedom O

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Цiна     
XC00100020 1690 x 800 Ванна FREEDOM O 169x80 (кришка переливу та зливу: хром) 96 793
XC00100032 Ванна FREEDOM O 169x80 (кришка переливу та зливу: чорний) 98 083
X070059 Підлоговий змішувач для ванни FM 080.00 31 562

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.