Youtube Instagram Telegram

Всі в кут: облаштовуємо нішу для душового простору

Дата: 6.10.2021

Без зайвих інтриг можемо авторитетно заявити: будь-який кут має потенціал стати душовим простором. А от як зробити його дійсно комфортним – то вже інша справа. Поговоримо?

pivotОблаштування душової зони в ніші дозволяє не прив'язуватися під стандартні розміри та форми наявних на сантехнічному ринку кабін, натомість задіяти увесь наявний простір і навіть «безнадійні» його ділянки, скажімо, під скатами даху. Саме тому душові ніші – дуже актуальні для маленьких ванних кімнат. Та й у великих санвузлах кажемо душовим нішам беззаперечне «так!» – тут є більше простору для креативності в плані їх конфігурацій, розмірів і розташування. Єдине, без чого вам точно не обійтися – душові двері, адже саме вони роблять душовий простір візуально та функціонально довершеним. І тут ми маємо запропонувати вам наступне:

ОДНОЕЛЕМЕНТНІ 

Ідеальне рішення для створення душового простору в ніші шириною 80-90 см. У традиційному варіанті двері відкриваються всередину й назовні, забезпечуючи зручний вхід і жодних крапель води на підлозі. А також можливе встановлення дверей поворотного типу – геніально просто й з довічним терміном роботи!

ДВОЕЛЕМЕНТНІ

Також підійдуть навіть для найменших ніш (шириною до 70 см!), та найчастіше їх обирають для ніш у розмірах 100-120 см. Серед таких дверей для встановлення саме у нішу в асортименті RAVAK є щонайменше сім моделей: 

РОЗСУВНІ

Окрема категорія дверей, що характеризуються підвищеною міцністю та інженерно досконалою конструкцією.

РОЗСУВНІ ЧОТИРИЕЛЕМЕНТНІ

І нарешті, варіант дверей для створення душового простору в ніші шириною до 200 см. Такі варіанти обирають власники просторих ванних кімнат та користувачі безбар’єрних рішень. 

Більшість моделей душових дверей мають висоту 195 см та вміють пристосовуватись до можливих будівельних нерівностей (до 4 см в обидві сторони). Наразі виробник пропонує великий асортимент колірного виконання профілю – від класичного хрому і білого до полірованого алюмінію, сатину і чорного. Обирати є з чого!