Youtube Instagram Telegram

Ванна кімната, що... покращує самопочуття

Дата: 14.10.2021

«Мій дім – моя фортеця», – говорить народна мудрість. Ми підсвідомо прагнемо зробити кожну кімнату своєї оселі місцем сили, і ванна – не виключення. Як створити дзен-простір, де все навколо сповнює тебе енергією, а душа і тіло відпочивають, – дізнавайтеся далі.

blix slimКОЛІР формує в інтер’єрі особливу атмосферу, а також впливає на наш емоційний стан. У ванній кімнаті ми інтуїтивно тягнемося до чистоти, отже традиційно надаємо перевагу білим і світлим відтінкам в оздобленні стін, поверхонь, предметів. Та все частіше дизайнери вдаються до експериментів і порушують канони, пропонуючи замовникам темні, контрастні, графічні або кольорові інтер’єри ванних кімнат. 

Хай там як, але панівний в приміщенні стиль тут здатні підкреслити вироби для приймання душу чи ванни, меблі, змішувачі, санітарна кераміка, аксесуари та фурнітура. До речі, їхня форма також впливає на сприйняття: вважається, що м’які лінії більш безпечні та налаштовують на спокій. Щоб ви мали можливість підібрати найбільш відповідний до свого внутрішнього стану варіант, RAVAK повсякчас вдосконалює варіативність своїх виробів і пропонує не лише різні розміри й форми, але і кольори. Так, зокрема, нещодавно на ринку з’явилися душові кабіни і двері з профілем чорного кольору.

clearФАКТУРА. Предмети та аксесуари, виконані з металів різних відтінків або покриті емаллю, матові чи блискучі... вони здатні підсилити враження від колористичного образу всього приміщення. Цікаво, що один і той самий колір, але в різній фактурі (наприклад, глянцева або матова), може створювати абсолютно різний настрій. Натуральні матеріали та недосконалі форми завжди створюють відчуття затишку. Вибираючи аксесуари для ванної кімнати, зверніть увагу на предмети з кераміки, виконані в природних тонах, а також на меблі (в оздобленні) з натурального дерева. Доповніть інтер'єр дерев’яною лавою, табуретом, драбиною, а також кошиками й аксесуарами з тростини, соломи і ротанга.

СВІТЛО. Правильне освітлення – одна з ключових складових «здорового» інтер'єру вашої ванної. Об'єднайте кілька різних джерел світла, доповніть основний світильник (до речі, чому б не повісити красиву люстру?) кількома точковими джерелами світла. Хорошим варіантом буде дзеркало з вбудованою підсвіткою або кольорове LЕD-підсвічування, яке можна змінювати в залежності від вашого настрою.natural

СИСТЕМИ ЗБЕРІГАННЯ. Безлад і неохайний вигляд – головний ворог невеликого приміщення, яким є ванна кімната. Будь-яка кинута дрібниця тут відразу ж впадає в очі й дратує. Тому дуже важливо правильно організувати зберігання. Шафи та шафки, тумби та контейнери – все це допоможе тримати речі в порядку.

АРОМАТ. Не менш важлива складова атмосферного інтер'єру, ніж меблі та предмети декору. Для холодного сезону вибирайте свічки або дифузори з нотами яблука, гарбуза, карамелі й прянощів, таких як гвоздика і кориця.