Youtube Instagram

Гідромасажні системи

Розслабляйтеся і насолоджуйтеся відпочинком в затишних стінах Вашого будинку. Побалуйте себе коктейлем з сучасних технологій і природних властивостей води.

Ванни з гідромасажними системами ми виготовляємо вже упродовж двох десятиліть і піклуємося про їх ретельне і точне виробництво. Завдяки цьому на акрилову ванну і компоненти самої системи надається 2-річна гарантія. Власна сервісна мережа здійснює усі необхідні послуги з установки і ремонту виробу.

Акрилові гідромасажні ванни власного виробництва (у класичному або PU Plus виконаннях) ми комплектуємо тільки високоякісними компонентами від всесвітньо відомих європейських компаній. Висока якість підтверджується міжнародними сертифікатами.

Серію оригінальних масажних ванн оснащуємо індивідуальними гідромасажними системами, які підкреслюють їх дизайн і незрівнянність.

Гідромасажні ванни і системи RAVAK надають право вибору з широкого ряду функцій, гідромасажу і спецобладнання.

Посилення PU Plus- це унікальна технологія, завдяки якій вироби мають виняткову жорсткість і відмінні тепло- і звукоізоляційні властивості. Вода в них вистигає набагато повільніше, що дозволяє довше насолодитися прийманням ванни. Саме тому посилені таким чином ванни підходять для установки в них гідромасажних систем.