Instagram Pinterest Youtube Telegram

Приймання душу

Акрилові піддони

Акрилові піддони випускаються в різних формах і дизайнах - неглибокі, глибокі і надглибокі (мініванни). Глибокі акрилові піддони Ви знайдете в серії Kaskada, неглибокі - в серії Galaxy, а надглибокі (мініванни) в серії - Sabina. Кожна серія душових піддонів складається з окремих видів, які відрізняються своїм ущільненням і способом установки.

Акрилові піддони виготовляються з сендвіча PMMA + ABS з антибактеріальними властивостями, який у виробничому процесі має назву Antibac®. Antibac® - це спеціальна форма захисту від росту і розмноження деяких видів бактерій та грибків.

Kaskada

Надійні і доступні за ціною

Щороку акрилових піддонів серії Kaskada виготовляється більше 100 000 одиниць. Доступні за ціною піддони по праву вважаються найпопулярнішими в Європі. Діляться на 3 види: LA, EX, PU.

Kaskada

Galaxy

Неглибокі та просто красиві

Акрилові піддони Galaxy виділяються своєю простотою і екстраплоским дизайном. Їх сучасний і елегантний дизайн підкреслить зовнішній вигляд будь-якої душової кабіни. Підрозділяються на 4 види: LA, EX, PAN, PP.

Galaxy

Глибокі піддони з сидінням (мініванни)

Коли класична ванна не поміщається

Ванна не поміщається у ванній кімнаті, а Ваші діти обожнюють купатися? Полюбляєте сидіти під час приймання душу? Придбайте акриловий глибокий піддон з сидінням (мініванну), що поєднує в собі переваги ванн і душових кабін. Ці піддони з глибиною 27 см, або, так звані мініванни, універсальні і не займають багато простору. Загальна висота глибоких душових піддонів Sabina 42 см. Тому їх можна встановлювати в спеціальних укорочених душових кабінах серії Supernova. Мініванни діляться на три види: LA, LA + BASE, LA + BASE + SET.

Глубокие поддоны с сиденьем (миниванны)

Монтаж піддонів