Instagram Pinterest Youtube Telegram

Приймання душу

B SET BSKK4 80, 90, BSRV4 80, 90

B SET BSKK4 80, 90, BSRV4 80, 90 для душових кабін BSKK4 та BSRV4

Набір розроблених дизайнерських петель, ручок та тримачів дозволяють душовим кабінам Brilliant BSKK4 і BSRV4 розмірами 80 та 90 виглядати у стилі мінімалізму. Прямокутна, плоска форма металевих елементів відрізняє душову кабіну Brilliant від всіх інших на ринку. Поєднання масивних металевих елементів і високоякісного хромування гарантує максимально можливу якість всіх металевих елементів. Завдяки цьому ми можемо гарантувати дуже довгий термін служби всіх елементів - підтверджено 30-річним випробуванням.


Серія

Повний комплект виробів Brilliant та Walk-In складається з двох окремих елементів! 

B SET
Необхідно придбати окремо душові скла, душові двері або нерухомі стінки серії Brilliant, а також металеві деталі так званого B SET. У набір B SET входять ручки, петлі, монтажний набір та тримачі Brilliant для обраних наборів. Короткий або довгий тримач для скла можна придбати окремо і для менших розмірів душових кабін.

W SET
Щоб отримати повний комплект виробу Walk-In, вам необхідно придбати скляні нерухомі стінки Walk-In в одній упаковці, а також металеві тримачі для забезпечення стійкості всієї душової кабіни в другій упаковці так званому W SET. НАБІР W SET містить металеві тримачі та опори.

Інші варіанти дизайну, не лише продукти Walk-In, можна замовити через онлайн-конфігуратор атипових виробів - atp.ravak.ua, де ви оберете потрібний дизайн (тип, ширину, висоту).

Технічна інформація

Набір металевих деталей для напівкруглих душових кабін BSSK4 80 і 90, а також для кутових душових кабін BSRV4 80 та 90.
B SET містить:

  • масивні ручки для скла - 4 шт.
  • дверні петлі - 4 шт.
  • ручки - 2 шт.
  • монтажний набір

Петлі вбудовані в скло з внутрішньої сторони душової кабіни й таким чином спрощують технічне обслуговування. Підіймальний механізм гарантує, що двері автоматично закриються та піднімуться вище порогової планки при відкриванні та закриванні. Чистий метал і масивний дизайн ергономічної ручки підкреслюють величний вигляд всієї душової кабіни.

 

 

B SET – термін служби 30 років

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис ЦІНА Цiна     
D01000A073 B SET BSRV4, BSKK4-80, 90 хром 28 530 22 824

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.