Youtube Instagram Telegram

Меблі, Умивальники і WC

Бічний пенал Classic II SB-400

Бічний пенал SB Classic II 400

Високий пенал з регульованими по висоті полицями у верхній та нижній частині утворює компактну дизайнерську одиницю, що відрізняється ергономічним вирізом для зручного захвату дверцят. У двох варіантах кольору. З точки зору дизайну, доповнює концепцію Classic II, що підходить для оснащення всієї ванної кімнати з ідеєю практичності та стриманого мінімалізму.


Серія Classic II

Класика у кращому значенні цього слова

У меблях д/ванних кімнат Classic II дизайнер утілив ідею простоти і практичності в їх сутнісній формі. Скромні зовнішні лінії підкреслює акуратна овальна ручка в стилі мінімалізму.

Koupelnový nábytek Classic II

Великий розмірний ряд

Модельний ряд Classic II представлений як мініумивальниками, які підходять в першу чергу для WC, так і подвійними умивальниками для усієї сім'ї. До усіх умивальників пропонуються відповідні шафки різних стилів і розмірів.


Koupelnový nábytek Classic II

Продумана внутрішня структура

Кожна модель шафки Classic II виконана таким чином, щоб могла забезпечувати якомога більше місця для зберігання, але при цьому не займати надто багато місця в самій ванній кімнаті. Найбільша шафка під подвійний умивальник оснащена низьким ящиком з перегородками для дрібних речей.


Koupelnový nábytek Classic II

Колірне виконання на вибір

Для того, щоб меблі д/ванних кімнат Classic II могли дійсно гарно виглядати у будь-якій ванній кімнаті, ми розробили два кольори, а саме білий/білий і білий/сірий.

Технічна інформація

  • розміри (ш x г x в): 40 x 26 x 160 см
  • матеріал: імпрегнована плита ДСП та МДФ
  • тип: лівий та правий (L/R)
  • колірне: білий/білий і білий/сірий
  • гарантія: 5 років

Високий пенал оснащений регульованими по висоті полицями у верхній та нижній частині. Лівий чи правий варіант визначається стороною, де розташовані петлі. Якісні петлі забезпечують плавне закривання дверей. Поставляється у зібраному вигляді, в т.ч. монтажний комплект (гвинти, петлі, заглушки). Шафа монтується на стіну. Для комплексного рішення та гармонії дизайну ванної кімнати рекомендуємо бічний пенал поєднувати з іншими виробами концепції Classic II.

5 років гарантіїКонцепціїL/R варіантПросочення від вологи
Бічний пенал Classic II SB-400

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Цiна     
X000001472 400x260x1600 мм SB Classic II 400 L білий/білий 20 683
X000001474 SB Classic II 400 R білий/білий 20 683
X000001473 SB Classic II 400 L білий/Сірий 20 683
X000001475 SB Classic II 400 R білий/Сірий 20 683

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування