Instagram Pinterest Youtube Telegram

Змішувачі

Душова штанга

Душова штанга

DS 092.00
Ви оціните душову штангу у душі. Змішувач оснащений оригінальним виливом, який при прийнятті душу спритно ховається під змішувач біля стіни. У той момент, коли вам потрібно наповнити відро або просто ополоснути ноги, ви можете перемкнути потік води, нахиливши вилив у простір. Душова штанга дозволяє легко регулювати висоту верхнього душу, а також повертається убік. Одна рука це все, що вам потрібно, щоб відрегулювати висоту ручного душу, для переміщення його в будь-який час, навіть під час прийняття душу з піною на очах.


Серія

Поєднання найулюбленіших способів приймання душу

Отримати незвичайні враження можна і від щоденної рутини. Оптимально широкий обертаючий верхній душ, доповнений ручним душем, поєднує в собі практичність, стиль і комфорт. Подвійні душові системи можна оснастити термозмішувачем, який під час купання відповідає за стійкість до зміни температури води.

Подвійні душові системи

Легко регульовані

Висота розташування верхнього душу регулюється і після монтажу на стіну. Верхній душ обертається в різні боки.


Подвійні душові системи

Маніпуляція однією рукою

Можливість регулювання тримача ручного душу однією рукою оцінять усі, хто хоч раз стикався з мінусами мокрого слизького простору в душі. Адже механізм тримача розроблений таким чином, що однією рукою Ви з легкістю можете його рухати в різні боки або зафіксувати в одному положенні, а другою при цьому тримати ручну лійку.


Подвійні душові системи

Металевий тримач

Тримач ручного душу RAVAK, виготовлений з металу, а не з пластика, гарантує тривалий термін служби.

Технічна інформація

  • регульована висота верхнього душу: 97 – 127 см
  • виконання верхнього душу: круглий ABS, діаметр 25 см; 1 режим потоку води – Rain; можна повертати в сторони
  • виконання ручного душу: ABS Select, діаметр 11 см; 3 режими інтенсивності потоку води - Rain, SoftRain, Drop; OneHand - повзунок, що регулюється по висоті, і поворотний кронштейн
  • виконання змішувача: CoolFeel – регулятор температури ліворуч зменшує перегрів змішувача на поверхні
  • гнучкий PVC шланг для душу: довжина 150 см; EasyTwix - запобігає скручуванням шланга і дозволяє душовій лійці вільно обертатися
  • гарантія на змішувачі: 5 років
  • підходить: для всіх душових кабін 
  • додаткові аксесуари: аксесуари для ванної кімнати

Можна відрегулювати її висоту за допомогою затяжної гайки – просто вручну, будь-якої миті після установки. Відкидний вилив служить перемикачем між ручним душем і наповненням ванни, відра або, наприклад, швидким ополіскуванням ніг. Кран змішувача можна використовувати для вибору потоку від верхнього або ручного душу. Верхній душ оснащений функцією Rain, коли вода приємно тече з усіх форсунок. Ручний душ Select має три режими інтенсивності потоку води. Класичний режим Rain нагадує літній дощ та заспокоює шкіру. З функцією SoftRain, коли повітря всмоктується, ви насолоджуватиметеся особливо легким дощем, а кожна крапля буде джерелом задоволення. При налаштуванні функції Drop вода тече дуже м'яко, і ви використовуватимете її, зокрема, для намилювання та миття голови.

В упаковці знаходиться сегмент компенсації нерівностей стіни до 20 мм. Ми рекомендуємо використовувати продукт для зовнішнього очищення RAVAK Cleaner Chrome.

 

5 років гарантіїAirEasyClean (душові лійки)EasyTwistRavak Cleaner ChromeCoolFeel
Душова штанга

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис ЦІНА Цiна     
X07P642 DS 092.00 Душова штанга для ванни рухома 19 890 15 912

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.