Youtube Instagram

Про нас

Як встановити регулюючий профіль

Порядок монтажу, який Вам допоможе впоратися із зайвими сантиметрами

detail nastavovacího profilu

Регулюючі профілі  дозволяють впоратися з будівельними нерівностями, і тим самим заощадити Ваші гроші за виготовлення дорогої атипової душової кабіни або дверей. Ці профілі рекомендуються для душових кабін і дверей серій Supernova, Blix і Pivot у білому кольорі (товстостінний полірований алюміній) та сатині (товстостінний анодований алюміній).

З'єднуючі профілі застосовуються в місцях громадського користування (басейні, бані і т.п.) для з'єднання декількох душових кабін або дверей, розділених нерухомими стінками.

montáž nastavovacího profilu RAVAK montáž nastavovacího profilu RAVAK montáž nastavovacího profilu RAVAK
Ви виявили, що душовий простір на декілька сантиметрів більший, ніж Вам необхідно? Виміряйте, скільки сантиметрів Вам не вистачає, і згідно з цим виберіть відповідну кількість регулюючих профілів. На одну сторону прикріпіть установочний профіль, розширений регулюючим профілем.
montáž nastavovacího profilu RAVAK montáž nastavovacího profilu RAVAK
На іншу сторону дверей теж прикріпіть установочний профіль, розширений регулюючим профілем, і відповідно до монтажної інструкції встановіть виріб. Все готово. Таким чином, Вам не потрібно думати про атиповий виріб.