Instagram Pinterest Youtube Telegram

Як вибрати ванну?

Мрієте час від часу про гарячу ванну, і не в змозі відмовити собі в задоволенні півгодини полежати в ній?

Важливі критерії для вибору ванни:

Красота

1. Краса

Ванна - предмет, який принциповим способом впливатиме на вигляд Вашої ванної кімнати. Тому тільки передові дизайнери здатні створити такі форми, які не приїдаються з часом.

 

Практичность

2. Практичність

Багато виробників випускають красиві ванни, але RAVAK робить ванни, які мають ще і додаткові якості. Оберіть собі ванну з важливими властивостями саме для Вас. Сім'ї з дітьми оцінять ванни з рівною широкою бічною частиною, яку можна використати як місце для косметичних засобів або дитячих іграшок, і яка дозволяє встановити штору для ванни. Якщо хочете ванну з великим місцем для речей, тоді Вам підійде ванна Praktik Lux, для маленьких ванних кімнат підходять BeHappy, Avocado і Rosa. Для купання удвох - LoveStory, Gentiana або NewDay.

 

Пространство

3. Простір

Розташування Вашої ванної кімнати впливає на вибір ванни. Кутова двомісна ванна краще підійде для великої ванної кімнати. Для меншої - асиметрична ванна, яка економить місце і підходить як для зручного купання, так і для приймання душу. Ну а для маленьких ванних кімнат кращим рішенням стане добре продумана концепція, яка надасть їй багатофункціональність.

 

4. Якість

Якість ванни визначена, передусім, якістю використовуваних матеріалів і технологією їх обробки. Ми робимо ставки на практичні і естетичні якості литого акрилу. Виготовляємо продукцію на лініях найкращих світових виробників Siemens, Cannon Shelly, Armour, Kawasaki і Geiss. Саме тому ми з повною відповідальністю надаємо 10-річну гарантію на усі наші ванни.