Youtube Instagram Telegram

Меблі, Умивальники і WC

Керамічний умивальник Ceramic R

Керамічний умивальник Ceramic R

Керамічний умивальник Ceramic R в тренді сучасних прямих ліній, але з закругленими кутами. Умивальники на стільницю Ceramic виготовлені з високоякісної кераміки в сучасному дизайні. Їх тонкі форми підкреслені міцністю натурального матеріалу.


Серія Ceramic

Сучасний дизайн

Умивальники на стільницю Ceramic виготовлені з високоякісної кераміки у сучасному дизайні. Їх тонкі форми підкреслені міцністю натурального матеріалу.

Керамічний умивальники Ceramic

Різні дизайни, однакова якість

Закруглені форми керамічного умивальника Ceramic O пом'якшують та заспокоюють строгість прямих кутів у ванній кімнаті. Керамічний умивальник Ceramic R у тренді сучасних прямих ліній, але з закругленими кутами.


Керамічний умивальники Ceramic

Авторський дизайн

Дизайнер Kryštof Nosál розробив форму керамічних умивальників на стільницю, які гармонійно поєднуються з будь-якою сучасною ванною кімнатою. Обидва умивальники забезпечують зручний простір і глибину для вмивання. Умивальники розроблені з використанням багатого досвіду виготовлення обладнання для ванної кімнати, ідеально поєднують естетичні та практичні вимоги.


Керамічний умивальники Ceramic

I зі стільницею

Для максимального комфорту ванної кімнати до керамічних умивальників Ceramic ми пропонуємо стільниці (шпон горіх, шпон дуб або білий лак) шириною 80/100/120 см. Завдяки глибокому просочуванню стільниці абсолютно вологостійкі. Навколо умивальника стільниця забезпечує велику зону для зберігання речей.

Технічна інформація

  • розміри: 60 x 40 x 12 см
  • матеріал: кераміка
  • переповнення: НІ
  • аксесуари: стільниця під умивальник, злив для умивальника, сифон хромовий або , екстрависокий змішувач Chrome або 10°
  • гарантія: 5 років

Умивальник Ceramic R виготовлений з якісної кераміки і призначений для монтування на стільницю під умивальник у формі L або I, або з тумбою під умивальник Formy. Умивальник потрібно комбінувати з нерухомим зливом для умивальника, що запобігає надлишку води. До умивальника Ceramic R на стільницю рекомендуємо встановлювати високий змішувач CR 015.00 висотою 311 мм, або високий змішувач для умивальника 10° TD 015.00 висотою 334 мм.

5 років гарантії
Керамічний умивальник Ceramic R

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
XJX01160002 600 x 400 x 120 умивальник Ceramic 600 R керамічний білий 4 862
X01439 Злив для умивальника хром 816,00
X01371 Сифон для умивальника хром 2 550
X01436 Сифон для умивальника U трубковий хром 816,00

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.