Instagram Pinterest Youtube Telegram

Меблі, Умивальники і WC

Керамічні умивальники Ceramic

Сучасний дизайн

Умивальники на стільницю Ceramic виготовлені з високоякісної кераміки у сучасному дизайні. Їх тонкі форми підкреслені міцністю натурального матеріалу.

Керамічний умивальники Ceramic

Різні дизайни, однакова якість

Закруглені форми керамічного умивальника Ceramic O пом'якшують та заспокоюють строгість прямих кутів у ванній кімнаті. Керамічний умивальник Ceramic R у тренді сучасних прямих ліній, але з закругленими кутами.


Керамічний умивальники Ceramic

Авторський дизайн

Дизайнер Kryštof Nosál розробив форму керамічних умивальників на стільницю, які гармонійно поєднуються з будь-якою сучасною ванною кімнатою. Обидва умивальники забезпечують зручний простір і глибину для вмивання. Умивальники розроблені з використанням багатого досвіду виготовлення обладнання для ванної кімнати, ідеально поєднують естетичні та практичні вимоги.


Керамічний умивальники Ceramic

I зі стільницею

Для максимального комфорту ванної кімнати до керамічних умивальників Ceramic ми пропонуємо стільниці (шпон горіх, шпон дуб або білий лак) шириною 80/100/120 см. Завдяки глибокому просочуванню стільниці абсолютно вологостійкі. Навколо умивальника стільниця забезпечує велику зону для зберігання речей.