Instagram Pinterest Youtube Telegram

Меблі, Умивальники і WC

Керамічний умивальник UNI 400 B SLIM чорний глянець

УМИВАЛЬНИК UNI 400 B SLIM ЧОРНИЙ ГЛЯНЕЦЬ

Виконаний таким чином, що забезпечує комфортний мийний простір, зовнішній вигляд заснований на круглій формі, а сучасний матеріал умивальника забезпечує довговічний зовнішній вигляд і функціональність.


Серія Uni / Uni Slim

Гармонія витончених форм

Умивальники з серії Uni характеризуються округлими лініями та легким стилем, що сприяє спокійній атмосфері ванної кімнати.

Keramická umyvadla Uni a Uni Slim

Тонкостінний дизайн та відома класика

Ніжні, чітко визначені краї виглядають дуже тонко та освіжають ванну кімнату, класичний дизайн відноситься до перевіреної традиції керамічних виробів і ніколи не розчаровує. Зробіть правильний вибір згідно з Вашим естетичним почуттям.


Keramická umyvadla Uni a Uni Slim

Створіть унікальний інтер'єр

Насолоджуйтесь максимальною свободою під час проєктування вашого інтер'єру. Ці умивальники підходять для стільниці й називаються UNI, але вони також чудово виглядають у парі - розмістіть два умивальники поруч, й ви отримаєте чудову ванну кімнату, де кожен має свій шматочок простору.


Keramická umyvadla Uni a Uni Slim

Поєднання кольорів залишаємо на ваш розсуд

Насолоджуйтесь унікальними поєднаннями кольорів. Виберіть умивальник Uni Slim у білому, чорному або глянцевому виконанні та доповніть його змішувачем та сифоном того ж кольору, щоб все це відповідало вашому стилю.

Технічна інформація

  • розміри: Ø 400 мм
  • матеріал: високоякісна тонкостінна кераміка
  • колір: чорний глянець
  • установка: на стільницю або на меблі для ванної кімнати зі стільницею
  • перелив: ні
  • отвір для змішувача: ні
  • гарантія: 5 років

Установка умивальника здійснюється на стільницю під умивальник або на тумбу під умивальник на стільницю. Не кріпиться до стіни. Умивальник без переливу, тому необхідно використати нерухомий злив. Рекомендовані аксесуари: фіксований злив для умивальника хром/чорний/білий + сифон хром/чорний; змішувачі на стільницю для умивальника: CR 015.00, TD 015.00, TD F 015.00, PU 015.00, FL 016.00.

5 років гарантії
Керамічний умивальник UNI 400 B SLIM чорний глянець

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис ЦІНА Цiна     
GPXRC00047 405 x 405 x 125 Умивальник Uni 400 B Slim Чорний Глянець 7 695 6 156

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.