Youtube Instagram Telegram

Меблі, Умивальники і WC

Керамічний умивальник UNI 500 O SLIM чорний глянець

УМИВАЛЬНИК UNI 500 O SLIM ЧОРНИЙ ГЛЯНЕЦЬ

Виконаний таким чином, що забезпечує комфортний мийний простір, зовнішній вигляд заснований на овальній формі, а сучасний матеріал умивальника забезпечує довговічний зовнішній вигляд і функціональність.


Серія Uni / Uni Slim

Гармонія витончених форм

Умивальники з серії Uni характеризуються округлими лініями та легким стилем, що сприяє спокійній атмосфері ванної кімнати.

Keramická umyvadla Uni a Uni Slim

Тонкостінний дизайн та відома класика

Ніжні, чітко визначені краї виглядають дуже тонко та освіжають ванну кімнату, класичний дизайн відноситься до перевіреної традиції керамічних виробів і ніколи не розчаровує. Зробіть правильний вибір згідно з Вашим естетичним почуттям.


Keramická umyvadla Uni a Uni Slim

Поєднано у білому кольорі

Для прихильників витонченого до найдрібніших деталей дизайну представляються умивальники у поєднанні з білою керамічною кришкою зливу. Таким чином, умивальник справляє елегантне враження.


Keramická umyvadla Uni a Uni Slim

На стільницю або на тумбу

Умивальники UNI підходять як для розміщення на стільницю, так і на тумбу під умивальник на стільницю SUD 260.01, яка на додаток до площі навколо нього також пропонує великий простір для зберігання речей у широкому ящику. Завдяки деталям у вигляді заокруглених країв і гладкої алюмінієвої смуги стає неперевершеним дизайнерським окремо стоячим елементом.

Технічна інформація

  • розміри (ш x г x в): 500 x 310 x 125 мм
  • матеріал: високоякісна тонкостінна кераміка
  • колір: чорний глянець
  • установка: на стільницю або на меблі для ванної кімнати зі стільницею
  • перелив: ні
  • отвір для змішувача: ні
  • розміри (ш x г x в): 500 x 310 x 125 мм
  • гарантія: 5 років

Установка умивальника здійснюється на стільницю під умивальник або на тумбу під умивальник на стільницю. Не кріпиться до стіни. Умивальник без переливу, тому необхідно використати нерухомий злив. Рекомендовані аксесуари: фіксований злив для умивальника хром/чорний/білий + сифон хром/чорний. Рекомендовані змішувачі на стільницю для умивальника: CR 015.00, TD 015.00, TD F 015.00, PU 015.00, FL 016.00.

5 років гарантії
Керамічний умивальник UNI 500 O SLIM чорний глянець

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Цiна     
GPX2240060 500 x 310 x 125 Умивальник Uni 500 O Slim Чорний Глянець 7 783

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.