Instagram Pinterest Youtube Telegram

Меблі, Умивальники і WC

Панель управління Chrome, чорний

Панелі управління Chrome чорний

Доводить чорний унітаз до досконалості. Дизайн особливо відповідає обладнанню для ванної та WC із серії Chrome. Панель управління вбудована у стіну, тому не порушує її естетичну єдність.


Серія Аксесуари

На сьогоднішній день санітарна кераміка є надвитонченими і комплексними рішеннями, що полегшують її використання і роблять його приємнішим. Тому, крім WC та біде RAVAK, ми також пропонуємо широкий вибір аксесуарів, не тільки сидіння для WC, а й панелі управління декількох кольорів й дизайнів, які ідеально підходять до обладнання для ванних кімнат або інсталяційних модулів для різних типів стін. Таким чином, від одного виробника Ви отримаєте все, що необхідно для Вашої ванної кімнати.

Технічна інформація

  • розміри: 247 x 165 x 5 мм
  • матеріал: Пофарбована нержавіюча сталь
  • колірне виконання: чорний
  • гарантія: 3 роки

Чорна панель керування змивом Chrome призначена для підвісного унітаза Chrome RimOff чорного кольору (з прихованим модулем встановлення). Панель виготовлена із нержавіючої сталі, пофарбованої в чорний матовий колір. Вона має гармонійну овальну форму, характерну для дизайну інших продуктів концепції Chrome. Механізм убудований у стіну, тому панель мінімально виступає над стіною. Комплект для прихованого монтажу входить до набору. Панель управління сумісна тільки з X01703 WC Інсталяційний Модуль G II/1120.

3 роки гарантіїКонцепції
Панель управління Chrome, чорний

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис ЦІНА Цiна     
X01797 247 x 165 x 5 WC панель управління Chrome чорний 10 277 8 222

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.