Instagram Pinterest Youtube Telegram

Приймання ванни

Довічна гарантія на ванни

Відпочивайте як ніколи! Після напруженого періоду випробувань навіть наш тестовий манекен може насолодитися заслуженим спокоєм. Він зробив найкращу роботу.

Усі наші ванни не лише протестовані, а й перевірені. Для їх виробництва ми використовували найякісніші матеріали та виробляли їх за найсучаснішими технологіями. Все перевірено кілька разів, тому ми сміливо можемо дозволити собі запропонувати вам довічну гарантію.

Бажаєте дізнатися більше про якість ванн RAVAK? Подивіться ролик, в якому показаний процес виробництва ванн від А до Я.

 

Шановний клієнт!

Дякуємо Вам за покупку акрилової ванни ТМ RAVAK (далі тільки "ванна" або виріб). Виробник RAVAK a.s. надає на ці вироби Довічну гарантію при виконанні зазначених нижче умов.

Довічна гарантія буде дійсна тільки в тому випадку, якщо покупець зареєструє ванну в нижче вказаному online-бланку для ванн протягом 60 днів від дня покупки, скористатися нею можна лише надавши гарантійний талон на ванну, заповнений належним чином продавцем або виробником в день покупки разом із чеком, що підтверджує покупку ванни.

Послідовність реєстрації

Для правильної реєстрації необхідно, щоб Покупець ванни вказав своє ім'я, прізвище, дату народження, електронну адресу, тип ванни, серійний номер ванни, дату покупки, назву торгової точки та місто, в якому Покупець придбав ванну. Також Покупцеві необхідно вказати чи цікавить його інформація про новинки марки RAVAK.

НАЙБІЛЬШ ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Як дізнатися, які ванни мають довічну гарантію?

Все просто, довічна гарантія поширюється на всі моделі ванн RAVAK.

Довічна гарантія – належить до життя ванни чи мого?

Довічна гарантія пов'язана зі строком життя першого власника ванни.

Планую покупку ванни у наступному році, чи буде на мене поширюватися довічна гарантія?

Не буде. Придбайте ванну обов'язково до кінця цього року. Ми надаємо довічну гарантію на ванни, які куплені та оплачені з 01.01.2024 по 30.06.2024.

Які умови для отримання довічної гарантії?

Умови отримання довічної гарантії не відрізняються від стандартних умов, за винятком того, що для отримання довічної гарантії вам необхідно зареєструватися на офіційному сайті www.ravak.ua. Усі детальні умови можна знайти за посиланням: https://www.ravak.ua/uk/dovichna-garantiya-na-vanni

Де я повинен застосувати довічну гарантію? У продавця?

Ні, щодо довічної гарантії ви будете спілкуватися тільки з виробником, тобто з Представництвом "RAVAK a.s." в Україні.

Що мені слід робити, якщо я виконав умови для отримання довічної гарантії, але хочу подати рекламацію на ванну RAVAK?

Щоб подати рекламацію, Вам необхідно написати лист на електронну адресу відділу рекламації: rec@ravak.ua. У листі необхідно описати суть проблеми, докласти фото та вказати, що Ви подаєте рекламацію в рамках довічної гарантії на ванну.

Чи потрібно демонтувати ванну під час рекламації?

Ви не повинні демонтувати або відправляти ванну на Представництво "RAVAK a.s." в Україні. Після того, як рекламація була оформлена, з Вами зв'яжеться менеджер Представництва "RAVAK a.s." для узгодження часу, коли до Вас зможуть прийти наші технічні фахівці, які розглянуть рекламацію, безпосередньо на місці установки ванни.

Чим вигідна для мене довічна гарантія на ванну?

Довічна гарантія на ванну марки "RAVAK" вигідна для Вас тим, що Вам не доведеться вирішувати будь-які проблеми, пов'язані з виробничим дефектом ванни. Виробник гарантує Вам ремонт виробничого дефекту ванни або, в разі невиправного дефекту, її повну заміну на нову протягом усього життя первинного покупця відповідно до умов довічної гарантії на ванну.

У мене нова ванна RAVAK, але я не хочу ніде реєструватися і передавати свої особисті дані. Я щось втрачу?

Ви втратите вигідний варіант довічної гарантії, тобто гарантований ремонт або заміну ванни протягом всього вашого життя. Вам не потрібно турбуватися про ваші особисті дані, ми діємо відповідно до чинного Закону України «Про захист персональних даних» від 1.06.2010 р. № 2297-VI. Ми зберігаємо тільки дані про покупців ванн в нашій базі даних, яку ми будемо використовувати, якщо необхідно, тільки для перевірки вашої особистості при подачі заявки на гарантію, або для оцінки наших маркетингових стратегій. Ваші дані не будуть передані третім особам. Якщо ви вирішите не реєструватися, до вас застосовуються умови гарантії, зазначені в гарантійному талоні на ваші товари.

Я купив ванну RAVAK, але вона ще не встановлена. Чи потрібно реєструватися зараз або необхідно почекати до установки?

На реєстрацію ванни у вас є два місяці з моменту покупки. При монтажі переконайтеся, що ванна встановлена відповідно до правил монтажної інструкції, яка додана до виробу.

На вказану Покупцем електронну адресу буде відправлено Підтвердження про реєстрацію. Компанія "RAVAK a.s." залишає за собою право коли завгодно ідентифікувати особу, яка пред'являє Довічну гарантію та особистість, зазначену в реєстраційному бланку на сайті www.ravak.ua.


Реєстраційний бланк для ванни

 - поля, обов'язкові для заповнення

required
  required
 
required
required
required
required
required
required
 
required required

Цим я підтверджую, що ознайомлений з умовами надання Довічної гарантії на ванни RAVAK і даю компанії RAVAK a.s. свою однозначну згоду на збір, обробку та розкриття персональних даних (ім'я, прізвище, дата народження, e-mail). Компанія RAVAK a.s. залишає за собою право на використання та публікацію персональних даних зареєстрованого Покупця ванни з метою маркетингової обробки даних відповідно до чинного Закону України «Про захист персональних даних» від 1.06.2010 р № 2297-VI. Даю свою згоду на збереження компанією RAVAK a.s. своїх персональних даних у загальній базі персональних даних. Однак за письмовим запитом дана Згода може бути скасована.


Загальні поняття:

Довічна гарантія

Компанія "RAVAK a.s." надає Довічну гарантію тому покупцеві, який придбає та оплатить ванну в період з 01.01.2024 по 30.06.2024. В рамках цієї гарантії ванна ремонтується, або якщо це неможливо, підлягає заміні на нову. Термін гарантії та кількість звернень щодо несправності ванни не обмежені.

Покупець

Покупцем, який може скористатися Довічною гарантією на ванну може бути тільки фізична особа, яка досягла повноліття. Гарантія дійсна протягом усього життя покупця. Гарантія на ванну жодним чином не поширюється на третю особу.

Здійснення рекламації

Якщо виріб, на який поширюється Довічна гарантія, вже не виготовляється, виробник за домовленістю з покупцем зобов'язаний замінити його на максимально подібний. Виниклу різницю в ціні (якщо замінений Виріб дорожче, ніж колишній) оплачує покупець. Можливі додаткові витрати, пов'язані з установкою заміненого виробу, оплачує покупець. Під додатковими витратами маються на увазі: витрати на доставку, інсталяційний матеріал і послуги сервісних працівників "RAVAK a.s.". Заміна ванни здійснюється без руйнівних робіт. Можливі будівельні роботи оплачує також покупець. Довічну гарантію на виріб покупець оформляє в компанії "RAVAK a.s."

Термін дії довічної гарантії

Довічна гарантія вступає в силу з дня реєстрації придбаного та сплаченого виробу на сайті  www.ravak.ua

Умови надання Довічної гарантії на ванни RAVAK

Довічна гарантія на акрилові ванни RAVAK поширюється у випадках якщо:

 • матеріал ванни - акрил
 • покупець (повнолітня фізична особа) зареєстрував придбану ванну в спеціальному онлайн-бланку на сайті www.ravak.ua
 • ванна куплена в торгових точках або інтернет-магазинах нових виробів марки RAVAK
 • ванна встановлена ​​відповідно до інструкції з монтажу RAVAK
 • ванна встановлена ​​на оригінальну опору RAVAK
 • догляд за ванною здійснюється за допомогою чистячих засобів, рекомендованих виробником і зазначених в інструкції з монтажу, яка входить в комплект виробу
 • виявлені дефекти матеріалів або виробничі дефекти

Довічна гарантія на акрилові ванни RAVAK не поширюється у випадках якщо:

 • ванна виготовлена ​​за технологією Pu Plus
 • виникли ушкодження, в результаті непрофесійної установки виробу (при установці ванни не дотримувалися рекомендації монтажної інструкції та будівельної підготовки)
 • ушкодження виникли в результаті неправильної експлуатації або недбалого поводження (наприклад, купання звірів)
 • стався природний знос товару
 • виявлено механічне пошкодження виробу
 • був проведений самостійний ремонт ванни (шліфування, склеювання), не передбачений умовами Довічної гарантії
 • ушкодження були викликані пожежею, землетрусом або іншими стихійними лихами
 • ушкодження виникли в результаті використання виробу за межами ванної кімнати в неправильних або екстремальних умовах
 • вироби були куплені на розпродажі RAVAK
 • ванна була куплена з вбудованою гідромасажною системою, на гідромасажну систему RAVAK надає 2 роки гарантії.
 • на аксесуари (стічний комплект для ванни, панель, опора) гарантія не поширюється

Навіть якщо покупець не дотримується всіх перерахованих вище умов Довічної гарантії, на вироби RAVAK надається стандартна гарантія, терміни дії якої вказані в гарантійному талоні.