Instagram Pinterest Youtube Telegram

Меблі, Умивальники і WC

Шафка під мініумивальник SD 400

Шафка під мініумивальник Chrome SD 400

Красива і функціональна шафка призначена під мініумивальник Chrome 400. Скромна глибина шафки не займає багато простору, але, незважаючи на це, надає досить вільного місця для зберігання речей. Усередині шафка оснащена полицею. Дверцята з овальною ручкою в дизайні Chrome замовляються окремо в Л/П варіантах.


Серія Chrome

Пропрацьований стиль

Шафки і дзеркала д/ванних кімнат Chrome спроектовані дизайнером таким чином, щоб могли поєднуватися з усіма розмірами і типами однойменних умивальників. Об'єднуючим елементом залишається чистий стиль і безкомпромісна якість використовуваних матеріалів.

Шафки і дзеркала д/ванних кімнатChrome

Безліч розмірів

Асортимент шафокChrome налічує декілька варіантів виробів: великі шафки під подвійні умивальники, шафки до трьох розмірів класичних умивальників і шафки під мініумивальники, що економлять простір, останні призначені в першу чергу для WC. Chrome служить скрізь, де потрібна чистота і порядок.


Шафки і дзеркала д/ванних кімнатChrome

Професійна обробка

Шафки під умивальники і бічні пенали Chrome виготовлені з ретельно обробленого матеріалу, що дозволяє їх використати у ванних кімнатах з високим рівнем вологи. Вони оснащені високоякісними металевими елементами. Усі шафки мають практичну конструкцію внутрішнього простору для зберігання будь-якого приладдя.


Шафки і дзеркала д/ванних кімнатChrome

Два варіанти виконання

Оскільки серія Chrome представлена двома різними дизайнами умивальників (керамічні/з литого мармуру), шафки повинні ідеально їм відповідати. 

Технічна інформація

  • розміри (ш x г x в): 40 x 22 x 50 см
  • матеріал: імпрегнована плита ДСП та МДФ
  • типове виконання: виріб, що обертається (L/R)
  • колірне виконання корпусу: білий глянець, Strip Onyx, Cappuccino
  • колірне виконання дверцят: білий глянець
  • гарантія: 5 років

Корпус поставляється окремо (без дверцят) в зібраному вигляді, включаючи монтажний набір (болти, петлі, заглушки) і ручки. У комплектацію шафки входить полиця в кольорі корпусу. Дверцята виготовлені у білому глянцевому кольорі і замовляються окремо в Л/П варіантах.

5 років гарантіїКонцепціїПросочення від вологи
Шафка під мініумивальник SD 400

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Цiна     
X000000538 400 x 220 x 500 SD 400 Chrome шафка під мініумивальник біла 6 536
X000000540 375 x 25 x 530 SD 400 дверця Chrome L біла 1 935
X000000541 SD 400 дверця Chrome R біла 1 935

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування