Instagram Pinterest Youtube Telegram

Приймання душу

Сифон для піддонів RAVAK Standard 90

Сифон для піддону Standard

Надпопулярний і високоякісний. Легкий дизайн підійде для будь-якої ванної кімнати.


Серія

Без сифона жоден піддон не може виконувати своє призначення - відведення води в систему каналізації при прийманні душу. Оскільки піддон утворює міцно вбудовану складову частину ванної кімнати, обирайте сифони лише з якісних витривалих матеріалів.

Сифони для ванн RAVAK Basic, Standard і Professional мають діаметр 90 мм і пропускну здатність 30 л/хв. Це дозволяє застосовувати їх в душових кабінах з гідромасажними панелями. Усі сифони д/ванн RAVAK легко чистяться зовні, що є основною передумовою їх використання разом з піддонами, встановленими “наміцно". Сифони Standard і Professional відрізняються видом матеріалу, з якого виготовлена їх кришка. Сифон Professional оснащений металевою кришкою, а сифон Standard - пластмасовою кришкою з металевим покриттям. Ці сифони ми рекомендуємо комбінувати з піддонами Galaxy Pro. Для глибокого піддону з сидінням Sabina ми пропонуємо сифон Sabina з отвором для сифону і переливу 52 мм. Злив води здійснюється за допомогою "ClickClak системи" (натисненням на кришку сифона злив води зупиниться, а повторним натисненням злив води продовжиться).

Достатня пропускна здатність
Сифонам RAVAK під силу відведення води мінімально 30 л/хв, що дозволяє використовувати їх в душових кабінах з гідромасажними панелями.

Легко чистяться
Легка доступність і чищення сифона - гарантія Вашого спокою. Ви можете не турбуватися про те, що сифон засмітиться і Вам доведеться шукати сантехніка для його ремонту.

Для будь-якої моделі піддонів RAVAK
Сифони RAVAK доступні трьох видів, що дає Вам можливість підібрати до певного піддону саме той сифон, який як найкраще до нього підходить.

Технічна інформація

  • діаметр: 9 см
  • висота: 8,4 см
  • злив води за хвилину: 32 л
  • кришка: пластмасова хромована
  • гарантія: 3 роки

Сифон для піддонів Standard 90 підходить для усіх типів душових піддонів (Ø 90 мм), за винятком глибоких піддонів Sabina. До сифона можна докупити редуктор, який виконує функцію переходу з одного діаметру (сифон RAVAK діаметром 40 мм) на інший (каналізаційна труба діаметром 50 мм).

3 роки гарантії
Сифон для піддонів RAVAK Standard 90

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Цiна     
X01314 --- Сифон RAVAK STANDART - 90 хром 774,00
X01304 40/50 Редуктор сифону 40/50 мм 172,00

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.

Аксесуари на вибір