Instagram Pinterest Youtube Telegram

Приймання душу

Редуктор сифону

Редуктор сифону

Поєднує сифон з каналізаційними трубами різних розмірів.


Серія

Без сифона жоден піддон не може виконувати своє призначення - відведення води в систему каналізації при прийманні душу. Оскільки піддон утворює міцно вбудовану складову частину ванної кімнати, обирайте сифони лише з якісних витривалих матеріалів.

Сифони для ванн RAVAK Basic, Standard і Professional мають діаметр 90 мм і пропускну здатність 30 л/хв. Це дозволяє застосовувати їх в душових кабінах з гідромасажними панелями. Усі сифони д/ванн RAVAK легко чистяться зовні, що є основною передумовою їх використання разом з піддонами, встановленими “наміцно". Сифони Standard і Professional відрізняються видом матеріалу, з якого виготовлена їх кришка. Сифон Professional оснащений металевою кришкою, а сифон Standard - пластмасовою кришкою з металевим покриттям. Ці сифони ми рекомендуємо комбінувати з піддонами Galaxy Pro. Для глибокого піддону з сидінням Sabina ми пропонуємо сифон Sabina з отвором для сифону і переливу 52 мм. Злив води здійснюється за допомогою "ClickClak системи" (натисненням на кришку сифона злив води зупиниться, а повторним натисненням злив води продовжиться).

Достатня пропускна здатність
Сифонам RAVAK під силу відведення води мінімально 30 л/хв, що дозволяє використовувати їх в душових кабінах з гідромасажними панелями.

Легко чистяться
Легка доступність і чищення сифона - гарантія Вашого спокою. Ви можете не турбуватися про те, що сифон засмітиться і Вам доведеться шукати сантехніка для його ремонту.

Для будь-якої моделі піддонів RAVAK
Сифони RAVAK доступні трьох видів, що дає Вам можливість підібрати до певного піддону саме той сифон, який як найкраще до нього підходить.

Технічна інформація

Редуктор сифону зменшує відмінності в розмірах між 40 мм і 50 мм.
Підходить для всіх сифонів RAVAK. Ми рекомендуємо використовувати RAVAK TurboCleaner для очищення і дезінфекції сифонів та каналізації.

2 роки гарантії
Редуктор сифону

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Цiна     
X01304 40/50 Редуктор сифону 40/50 мм 166,00

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.