Instagram Pinterest Youtube Telegram

Приймання душу

Силіконовий герметик

Силіконовий герметик RAVAK Professional

Розроблений фахівцями з обладнання д/ванних кімнат. Ідеально з'єднує різні матеріали, використовувані у виробництві душових кабін і ванн (скло, акрил, екструдований пінополістирол, алюміній, лак та ін.).


Серія Монтажні пристосування

Запорука успіху при установці будь-якої душової кабіни або піддону полягає в точному монтажі, герметизації і усуненні виникаючих щілин. Незавершені фінальні роботи іноді можуть завадити важливій фінансовій інвестиції. Тому краще скористайтеся досвідом, яким з Вами діляться професійні виробники продукції RAVAK.

Від професіоналів
Розробка виробів, призначених для монтажу душових кабін і піддонів, це справа рук професіоналів компанії RAVAK, які знають усі труднощі цієї роботи.

Для всіх
RAVAK йде на зустріч усім, хто частину монтажних робіт проводить сам. Саме для них підготовлені монтажні набори, що містять усе необхідне для установки виробів.

Доступні
Ви завжди знаєте, куди звернутися. Достатньо лише з нами зв’язатися.

Технічна інформація

  • об'єм: 310 мл
  • колір: білий, прозорий

Силіконовий герметик RAVAK Professional ідеально з'єднує різні матеріали, використовувані у виробництві і при установці душових кабін, піддонів і ванн (скло, акрил (PMMA), екструдований пінополістирол, алюміній, лак і різні облицювальні матеріали). Застосування силіконового герметика RAVAK Professional - це основна передумова якісної герметизації Вашої душової кабіни, ванни або піддону. Для належного монтажу і герметизації душового піддону потрібен один цілий тюбик силіконового герметика об'ємом 310 мл.

2 роки гарантії

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис ЦІНА Цiна     
X01200 --- Силікон 310 мл білий - RAVAK Rrofessional 585,- 468,00
X01201 Силікон 310 мл прозорий - RAVAK Rrofessional 585,- 468,00

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.

Аксесуари на вибір