Instagram Pinterest Youtube Telegram

Змішувачі

Термостатичний змішувач прихованого монтажу Espirit з перемикачем, для R-box ES 063.00

ТЕРМОСТАТИЧНИЙ ЗМІШУВАЧ ПРИХОВАНОГО МОНТАЖУ ДВОХОДОВИЙ ESPIRIT, БЕЗ ВБУДОВАНОГО МЕХАНІЗМУ

ES 063.00CR.O2.RB07C / ES 063.10WV.O2.RB07C / ES 063.20BLM.O2.RB07C / ES 063.20GB.O2.RB07C / ES 063.60RGB.O2.RB07C
Термостатичний змішувач прихованого монтажу може компенсувати коливання тиску в трубах та температури води, гарантуючи тим самим, що вода завжди буде такої температури, яку ви встановили.
Змішувач не має власного корпусу, тому призначений для прихованого встановлення за допомогою R-box. Природна краса цього змішувача прихованого монтажу досягається за рахунок ретельно продуманих пропорцій кожної частини. Тонкий поворотний важіль регулює потік та температуру води. Перемикач дозволяє перемикатися з наповнення ванни на душ, у душовому куточку він використовується для перемикання між верхнім та ручним душем.
Цей змішувач доповнить будь-яку ванну кімнату. Він не приверне до себе уваги, але його краса буде тішити вас навіть через роки.
Від вас залежить, чи стане колір ванної кімнати елементом, що об'єднує. Або завдяки йому можна повністю змінити враження від інтер'єру. Виберіть варіант виконання, який додасть вашій ванній кімнаті родзинку. Ми поставляємо його у дизайні: Chrome, White Velvet, Black Matt, Graphite Brushed, або Rose Gold Brushed.


Серія Скрытого монтажа

У п'яти кольорових виконаннях

Ми пропонуємо змішувачі прихованого монтажу Espirit одноходові без перемикача або двох та триходові з перемикачем. Змішувачі прихованого монтажу без перемикача підходять для ванн із наповненням через перелив без можливості прийняття душу або душових кабін з одним душем. Двоходові змішувачі прихованого монтажу з перемикачем підходять для ванн із наповненням через перелив з можливістю прийняття душу та для душових кабін з верхнім душем та лійкою ручного душу. Триходові змішувачі прихованого монтажу дозволяють подавати воду у три місця.
Ми надаємо 5-річну гарантію на всі змішувачі Espirit у різних кольорах.

Технічна інформація

 • картридж (матеріал): термостатичний
 • виконання: двоходовий, з перемикачем, без вбудованого механізму – призначений для R-box Termo RB 07C.50
 • колірний дизайн:
  • CR: Chrome - хром глянцевий
  • WV: White Velvet - білий матовий
  • BLM: Black Matt - чорний матовий
  • GB: Graphite Brushed – графіт матовий
  • RGB: Rose Gold Brushed – рожеве золото матове
 • гарантія на змішувачі: 5 років
 • підходить:
  • для ванн з переливом та виходом для лійки ручного душу
  • для душових кабін із верхнім душем та лійкою ручного душу
 • аксесуари, які можна придбати окремо: R-box Termo RB 07C.50, лійка та інші аксесуари у тому ж кольоровому виконанні

Термостатичний змішувач прихованого монтажу готовий до використання корпусу установки R-box, що суттєво полегшує роботу та покращує результат усієї роботи. Для комплексного рішення та дизайнерської гармонії ванної кімнати рекомендуємо комбінувати його з іншими змішувачами Espirit того ж кольору. Для зовнішнього очищення ми рекомендуємо використовувати RAVAK Cleaner Chrome.

Вбудований механізм для змішувача прихованого монтажу RB 07C.50 не входить до комплекту та купується окремо. R-box містить матеріал для кріплення до стіни, не включає з'єднання водопроводу або іншого сантехнічного матеріалу. R-box містить робочу пластикову кришку внутрішнього корпусу змішувача, що зберігається в R-box, яка забезпечує повну працездатність системи розподілу води у ванній, навіть якщо верхню частину змішувача знято. Через цю пластикову деталь можна забезпечити вентиляцію розподілу води, не зупиняючи воду. Ми рекомендуємо час від часу повертати регулятор температури в максимальне положення (залежно від жорсткості води), щоб запобігти утворенню накипу.

5 років гарантіїRavak Cleaner ChromeПостійна температураFastReactionЗахист від опіківЕкономія
Термостатичний змішувач прихованого монтажу Espirit з перемикачем, для R-box ES 063.00

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Цiна     
X070206 ES 063.00CR.O2.RB07C Термостатичний змішувач прихованого монтажу 2-сторонній без корпусу, Chrome 13 416
X070249 ES 063.10WV.O2.RB07C Термостатичний змішувач прихованого монтажу 2-сторонній без корпусу, White Velvet 17 458
X070286 ES 063.20BLM.O2.RB07C Термостатичний змішувач прихованого монтажу 2-сторонній без корпусу, Black Matt 17 458
X070323 ES 063.20GB.O2.RB07C Термостатичний змішувач прихованого монтажу 2-сторонній без корпусу, Graphite Brushed 20 167
X070360 ES 063.60RGB.O2.RB07C Термостатичний змішувач прихованого монтажу 2-сторонній без корпусу, Rose Gold Brushed 21 500
X070232 RB 07C.50 Termo, для змішувачів прихованого монтажу 19 006

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.